KLASA MISTRZOWSKA

Puchar Polski 2015 >>

  Kietrz >>
  Racibórz >>
  Stalowa Wola  >>
 

PUCHAR POLSKI

2015

Racibórz Cup

23 sierpnia 2015

   

F1A 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

1

2

3

4

5

SUMA

D1

PP

1

Roksana GĄDEK (J)

7411

180

180

180

180

180

900

280

51

2

Jakub JARACZEWSKI

3692

180

180

180

180

180

900

216

40

3

Mateusz KOPACZ

6537

180

180

180

180

180

900

205

30

4

Mariusz URBAN

4024

180

180

180

180

180

900

185

25

5

Henryk URBAN

4023

180

180

180

180

180

900

153

20

6

Łukasz HALICKI

3778

180

180

171

180

180

891

 

19

7

Tomasz IYZDORCZYK

5473

180

143

180

180

180

863

 

18

8

Henryk KRUPA

6634

180

128

180

180

180

848

 

17

9

Adrian STĘPIEŃ

6548

180

78

180

180

180

798

 

16

10

Iwona OLEWNIK (J)

6884

118

180

180

180

138

796

 

15

11

Roman GOŁUBOWSKI

859

180

180

180

73

179

792

 

14

12

Bartłomiej MODRZEJEWSKI

5458

180

180

180

180

51

771

 

13

13

Dariusz DRADRA

3612

180

180

180

180

47

767

 

12

14

Michał SŁYŚ

6908

98

180

180

180

122

760

 

11

15

Kamil HALICKI

3777

180

180

142

74

180

756

 

10

16

Czesław ZIOBER

2267

180

180

180

180

20

740

 

9

17

Jan KURGAN

3509

93

87

180

180

180

720

 

8

18

Waldemar MROCZEK

5452

180

180

180

0

180

720

 

7

19

Filip BADYLAK (J)

7036

120

100

100

180

180

680

 

6

20

Michał ŚLIWIŃSKI

7015

180

180

177

0

0

537

 

5

21

Bartłomiej BILEWICZ (J)

6666

0

0

0

0

45

45

 

4

 F1A junior

Lok

Imię i nazwisko

Lic

1

2

3

4

5

SUMA

D1

PP

1

Roksana GĄDEK

7411

180

180

180

180

180

900

280

50

2

Iwona OLEWNIK

6884

118

180

180

180

138

796

 

40

3

Filip BADYLAK

7036

120

100

100

180

180

680

 

30

4

Bartłomiej BILEWICZ

6666

0

0

0

0

45

45

 

25

 F1B 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

1

2

3

4

5

SUMA

D1

PP

1

Wiktor KOCHAŃCZYK

2620

180

180

180

180

180

900

360

 51

2

Eugeniusz COFALIK

1442

180

180

180

180

180

900

332

 41

3

Dawid LIPSKI (J)

6959

180

180

178

180

180

898

157

 31

4

Stanisław SKIBICKI

3076

180

180

180

180

178

898

147

 26

5

Adam KRAWIEC

4526

180

180

180

180

175

895

 

 20

6

Tomasz LIPSKI

6960

180

180

180

157

180

877

 

 19

7

Andrzej ŁUKASZEWICZ

6789

180

180

176

180

153

869

 

 18

8

Paweł PIETRZAK

4701

138

180

180

177

180

855

 

 17

9

Zofia ZDANCEWICZ (J)

7383

180

180

102

180

180

822

 

 16

10

Andrzej POCZOBUT

2013

173

158

180

180

111

802

 

 15

11

Kacper ŁUKASZEWICZ (J)

7022

146

180

132

180

130

768

 

 14

12

Daniel CIMOCHOWSKI

7356

129

85

116

180

180

690

 

 13

13

Bartłomiej BILEWICZ (J)

6666

115

180

180

76

0

551

 

 12

14

Filip RUDZIŃSKI (J)

7491

130

113

0

0

0

243

 

 11

 F1B junior 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

1

2

3

4

5

SUMA

D1

PP

1

Dawid LIPSKI

6959

180

180

178

180

180

898

157

 50

2

Zofia ZDANCEWICZ

7383

180

180

102

180

180

822

 

 40

3

Kacper ŁUKASZEWICZ

7022

180

180

132

180

130

622

 

 30

4

Bartłomiej BILEWICZ

6666

115

180

180

76

0

551

 

 25

5

Filip RUDZIŃSKI

7491

130

113

0

0

0

243

 

 20

 F1C

Lok

Imię i nazwisko

Lic

1

2

3

4

5

SUMA

D1

PP

1

Edward BUREK

2588

180

180

180

180

180

900

265

50

2

Jerzy WŁODARCZYK

2998

180

180

180

180

180

900

147

40

3

Piotr PLACHETKA

1969

180

173

180

180

180

893

 

30

4

Zbigniew CZOP

4242

180

180

150

180

180

870

 

25

5

Mariusz GĄSIOROWSKI

3960

180

180

131

180

180

851

 

20

 F1P

Lok

Imię i nazwisko

Lic

1

2

3

4

5

SUMA

D1

PP

1

Daniel BOGOMAZ

7272

133

130

180

180

180

803

 

 0

 F1Q

Lok

Imię i nazwisko

Lic

1

2

3

4

5

SUMA

D1

PP

1

Stanisław BOLKO

4196

180

180

180

180

180

900

370

 50

2

Adrian POGONOWSKI (J)

7216

180

180

180

180

180

900

164

 40

3

Michał PAŹDZIOR

6684

180

147

180

180

163

850

 

 30

4

Jacek POGONOWSKI

7314

159

93

125

180

137

694

 

 25

 

Organizatorzy: Marek Łysakowski, Piotr Szymański

Sędzia Główny: Adam Kopacz

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184