KLASA MISTRZOWSKA

Puchar Polski 2015 >>

  Kietrz  >>
  Racibórz >>
  Stalowa Wola  >>

Mistrzostwa Polski 2015

Juniorów >>
Seniorów >>
 

MISTRZOSTWA POLSKI 2015

dla SENIORÓW

Stalowa Wola 26 wrze¶nia 2015 r.

F1A 

Lp

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

120

120

120

120

120

600

240

Rank

K1

K2

K3

K4

K5

Suma

D1

1

DARIUSZ

STĘŻALSKI

3849

SMO Feniks Brzeg

120

120

120

120

120

600

114

50

2

BARTŁOMIEJ

MODRZEJEWSKI

5458

A.Włocławski

120

120

120

120

120

600

85

40

3

JAKUB

JARCZEWSKI

3692

SMO Feniks Brzeg

120

120

120

120

120

600

48

30

4

ROKSANA

GˇDEK

7411

A.Podkarpacki

120

116

120

120

120

596

 

25

5

STANISŁAW

BOLKO

4196

Gliwickie SML

120

120

120

114

120

594

 

20

6

TOMASZ

DRO¬DZIŃSKI

4557

A.Podkarpacki

120

120

120

114

119

593

 

19

7

MICHAŁ

SŁY¦

6908

A.Podkarpacki

120

120

120

111

120

591

 

18

8

HENRYK

KRUPA

6634

A.Podkarpacki

118

120

111

120

120

589

 

17

9

MATEUSZ

KOPACZ

6537

A.Podkarpacki

120

101

113

120

120

574

 

16

10

BARTOSZ

KARŁOWSKI

6905

A.Bydgoski

120

120

88

120

120

568

 

15

11

RADOSŁAW

OPOROWSKI

3682

A.Poznański

120

116

116

98

117

567

 

14

12

MICHAŁ

OLEWNIK

6403

A.Włocławski

120

120

120

93

113

566

 

13

13

MARIUSZ

URBAN

4024

A.Z.Miedziowego

114

89

120

120

120

563

 

12

14

ROMAN

GOŁUBOWSKI

859

A.Białostocki

120

99

103

120

120

562

 

11

15

MICHAŁ

¦LIWIŃSKI

7015

A.Podkarpacki

120

120

120

120

75

555

 

10

16

KRZYSZTOF

STĘŻALSKI

3848

SMO Feniks Brzeg

111

120

83

120

120

554

 

9

17

ŁUKASZ

HALICKI

3778

A.Z.Wałbrzyskiej

97

120

85

120

120

542

 

8

18

GRZEGORZ

DATA

4273

MSMLw Bochni

72

102

120

111

120

525

 

7

19

LECH

KARŁOWSKI

7290

A.Bydgoski

58

120

104

120

120

522

 

6

20

CZESŁAW

ZIOBER

2267

Gliwickie SML

120

120

32

117

120

509

 

5

21

HENRYK

URBAN

4023

A.Z.Miedziowego

102

120

120

44

120

506

 

4

22

KAMIL

HALICKI

3777

A.Z.Wałbrzyskiej

108

36

120

120

116

500

 

3

23

KRZYSZTOF

FRA¦

7496

A.Poznański

110

77

97

98

85

467

 

2

24

IWONA

OLEWNIK

6884

A.Włocławski

120

75

70

58

100

423

 

1

25

BŁAŻEJ

STACHOWSKI

7497

A.Poznański

43

61

120

52

85

361

 

0

26

ADRIAN

STĘPIEŃ

6548

MSMLw Bochni

54

100

100

61

43

358

 

0

27

HENRYK

CZEKAŃSKI

6809

A.Podkarpacki

41

79

77

52

68

317

 

0

28

FILIP

BADYLAK

7036

MSMLw Bochni

110

86

58

20

0

274

 

0

29

ROBERT

KOPACZ

6872

A.Podkarpacki

88

82

74

0

0

244

 

0

30

WALDEMAR

MROCZEK

5452

A.Włocławski

103

54

0

0

0

157

 

0

31

DARIUSZ

DRADRA

3612

Gliwickie SML

27

76

0

0

0

103

 

0

32

SEWERYN

NOWACZYK

7097

A.Bydgoski

89

0

0

0

0

89

 

0

 F1B  

Lp

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

120

120

120

120

120

600

240

 

Rank

K1

K2

K3

K4

K5

Wynik

D1

D2

1

NATALIA

BILEWICZ

6645

OSIR-Suwałki

120

120

120

120

120

600

0

 

 

2

ADAM

KRAWIEC

4526

Gliwickie SML

120

120

120

120

120

600

0

 

 

3

ANNA

KRZYWICKA

6845

OSIR-Suwałki

120

120

120

120

120

600

0

 

 

4

TOMASZ

LIPSKI

6960

Gliwickie SML

120

120

120

120

120

600

0

 

 

5

DAWID

LIPSKI

6959

Gliwickie SML

120

120

120

120

120

600

0

 

 

6

ANDRZEJ

ŁUKASZEWICZ

6789

A.Białostocki

120

120

120

120

120

600

0

 

 

7

PAWEŁ

PIETRZAK

4701

A.Z.Wałbrzyskiej

120

120

120

120

120

600

0

 

 

8

ANDRZEJ

POCZOBUT

2013

A.Białostocki

120

120

120

120

120

600

0

 

 

9

KRZYSZTOF

RÓŻYCKI

2537

A.Poznański

120

120

120

120

120

600

0

 

 

10

STANISŁAW

SKIBICKI

3076

OSIR-Suwałki

120

120

120

120

120

600

0

 

 

11

BARTŁOMIEJ

SKIBICKI

6300

OSIR-Suwałki

120

120

120

120

120

600

0

 

 

12

MICHAŁ

WIEWIÓRKO

6483

A.Warszawski

120

120

120

120

120

600

0

 

 

13

DANIEL

CIMOCHOWSKI

7356

A.Białostocki

120

3

120

120

120

483

 

 

 12

Druga dogrywka w klasie F1B rozegrana zostanie 24 paĽdziernika 2015 w Stalowej Woli - Turbia.

F1C

Lp

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

120

120

120

360

240

Rank

K1

K2

K3

Wynik

D1

1

MAREK

ROMAN

2370

A.Warszawski

120

120

120

360

150

50

2

ZBIGNIEW

CZOP

4242

SMO Feniks Brzeg

120

120

120

360

145

40

3

EDWARD

BUREK

2588

MSML Mielec

120

120

120

360

139

30

4

JERZY

WŁODARCZYK

2998

MOKSIR Chrzanów

120

120

120

360

10

25

5

PIOTR

PLACHETKA

1969

Gliwickie SML

120

120

120

360

9

20

6

MARIUSZ

GˇSIOROWSKI

3960

MOKSIR Chrzanów

120

120

118

358

 

19

7

MIROSŁAW

SZENDZIELARZ

5392

Gliwickie SML

88

120

120

328

 

18

8

DOMINIK

PEŁKA

4658

Gliwickie SML

120

5

80

205

 

17

9

MAREK

MARCZAK

7527

A.Warszawski

0

108

94

202

 

16

10

ROMAN

CZERWIŃSKI

1325

A.Kujawski

120

3

4

127

 

15

11

ADAM

TANASIEWICZ

6247

MOKSIR Chrzanów

0

0

33

33

 

14

 

 F1A drużynowo

Lok

Klub

Drużyna

Lic.

Wynik

Suma

1

Aeroklub Podkarpacki

Roksana GˇDEK

7411

596

1780

Tomasz DRO¬DZIŃSKI

4557

593

Michał SŁY¦

6908

591

2

SMO Feniks Brzeg

Dariusz STĘŻALSKI

3849

600

1754

Jakub JARACZEWSKI

3692

600

Krzysztof STĘŻALSKI

3848

554

3

Aeroklub Włocławski

Bartłomiej MODRZEJEWSKI

5458

600

1589

Michał OLEWNIK

6403

566

Iwona OLEWNIK

6884

423

4

Aeroklub Poznański

Radosław OPOROWSKI

3682

567

1395

Krzysztof FRA¦

7496

467

Błażej STACHOWSKI

7497

361

5

Gliwickie SML

Stanisław BOLKO

4196

594

1206

Czesław ZIOBER

2267

509

Dariusz DRADRA

3612

103

6

Aeroklub Bydgoski

Bartosz KARŁOWSKI

6905

568

1179

Lech KARŁOWSKI

7290

522

Seweryn NOWACZYK

7097

89

7

MSMLw Bochni

Grzegorz DATA

4273

525

1157

Adrian STĘPIEŃ

6548

358

Filip BADYLAK

7036

274

8

Aeroklub Zagłębia Miedziowego

Mariusz URBAN

4024

563

1069

Henryk URBAN

4023

506

 

 

 

9

Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej

Łukasz HALICKI

3778

542

1042

Kamil HALICKI

3777

500

 

 

 

10

Aeroklub Białostocki

Roman GOŁUBOWSKI

859

562

562

 

 

 

 

 

 

F1B drużynowo

Lok

Klub

Drużyna

Lic.

Wynik

Suma

1

Gliwickie SML

Adam KRAWIEC

4526

600

1800

Tomasz LIPSKI

6960

600

Dawid LIPSKI

6959

600

2

OSIR Suwałki

Natalia BILEWICZ

6645

600

1800

Anna KRZYWICKA

6845

600

Stanisław SKIBICKI

3076

600

3

Aeroklub Białostocki

Andrzej ŁUKASZEWICZ

6789

600

1683

Andrzej POCZOBUT

2013

600

Daniel CIMOCHOWSKI

7356

483

4

Aeroklub Poznański

Krzysztof RÓŻYCKI

2537

600

600

 

 

 

 

 

 

5

Aeroklub Warszawski

Michał WIEWIÓRKO

6483

600

600

 

 

 

 

 

 

6

Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej

Paweł PIETRZAK

4701

600

600

 

 

 

 

 

 

 F1C drużynowo

Lok

Klub

Drużyna

Lic.

Wynik

Suma

1

Gliwickie SML

Piotr PLACHETKA

1969

360

893

Mirosław SZENDZIELORZ

5392

328

Dominik PEŁKA

4658

205

2

MOKSIR Chrzanów

Jerzy WŁODARCZYK

2998

360

751

Mariusz GˇSIOROWSKI

3960

358

Adam TANASIEWICZ

6247

33

3

Aeroklub Warszawski

Marek ROMAN

2370

360

562

Marek MARCZAK

7527

202

 

 

 

4

Mieleckie SML

Edward BUREK

2588

360

360

 

 

 

 

 

 

5

SMO Feniks Brzeg

Zbigniew CZOP

4242

360

360

 

 

 

 

 

 

6

Aeroklub Kujawski

Roman CZERWIŃSKI

1325

127

127

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja generalna 80. Mistrzostw Polski Modeli Swobodnie Lataj±cych

Lp

Aeroklub

Imię

Nazwisko

Licencja

Klasa

Wynik

1

Gliwickie SML

ADAM

KRAWIEC

POL-4526

F1B

600

 

 

 

 

TOMASZ

LIPSKI

POL-6960

F1B

600

 

 

 

 

DAWID

LIPSKI

POL-6959

F1B

600

 

 

 

 

STANISŁAW

BOLKO

POL-4196

F1A

594

 

 

 

 

CZESŁAW

ZIOBER

POL-2267

F1A

509

 

 

 

 

PIOTR

PLACHETKA

POL-1969

F1C

360

 

 

 

 

MIROSŁAW

SZENDZIELARZ

POL-5392

F1C

328

 

 

 

 

DOMINIK

PEŁKA

POL-4658

F1C

205

 

 

 

 

DARIUSZ

DRADRA

POL-3612

F1A

103

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1800

(11)

 

2

OSIR Suwałki

NATALIA

BILEWICZ

POL-6645

F1B

600

 

 

 

 

ANNA

KRZYWICKA

POL-6845

F1B

600

 

 

 

 

STANISŁAW

SKIBICKI

POL-3076

F1B

600

 

 

 

 

BARTŁOMIEJ

SKIBICKI

POL 6300

F1B

600

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1800

(14)

 

3

A. Podkarpacki

ROKSANA

GˇDEK

POL-7411

F1A

596

 

 

 

 

TOMASZ

DRO¬DZIŃSKI

POL-4557

F1A

593

 

 

 

 

MICHAŁ

SŁY¦

POL-6908

F1A

591

 

 

 

 

HENRYK

KRUPA

POL-6634

F1A

589

 

 

 

 

MATEUSZ

KOPACZ

POL-6537

F1A

574

 

 

 

 

MICHAŁ

¦LIWIŃSKI

POL-7015

F1A

555

 

 

 

 

HENRYK

CZEKAŃSKI

POL-6809

F1A

317

 

 

 

 

ROBERT

KOPACZ

POL-6872

F1A

244

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1780

 

 

4

A. Białostocki

ANDRZEJ

ŁUKASZEWICZ

POL-6789

F1B

600

 

 

 

 

ANDRZEJ

POCZOBUT

POL-2013

F1B

600

 

 

 

 

ROMAN

GOŁUBOWSKI

POL-859

F1A

562

 

 

 

 

DANIEL

CIMOCHOWSKI

POL-7356

F1B

483

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1762

 

 

5

SMO Feniks Brzeg

DARIUSZ

STĘŻALSKI

POL-3849

F1A

600

 

 

 

 

JAKUB

JARCZEWSKI

POL3692

F1A

600

 

 

 

 

KRZYSZTOF

STĘŻALSKI

POL-3848

F1A

554

 

 

 

 

ZBIGNIEW

CZOP

POL-4242

F1C

360

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1754

 

 

6

A. Z. Wałbrzyskiej

PAWEŁ

PIETRZAK

POL-4701

F1B

600

 

 

 

 

ŁUKASZ

HALICKI

POL-3778

F1A

542

 

 

 

 

KAMIL

HALICKI

POL-3777

F1A

500

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1642

 

 

7

A. Poznański

KRZYSZTOF

RÓŻYCKI

POL-2537

F1B

600

 

 

 

 

RADOSŁAW

OPOROWSKI

POL-3682

F1A

567

 

 

 

 

KRZYSZTOF

FRA¦

POL-7496

F1A

467

 

 

 

 

BŁAŻEJ

STACHOWSKI

POL-7497

F1A

361

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1634

 

 

8

A. Włocławski

BARTŁOMIEJ

MODRZEJEWSKI

POL-5458

F1A

600

 

 

 

 

MICHAŁ

OLEWNIK

POL-6403

F1A

566

 

 

 

 

IWONA

OLEWNIK

POL-6884

F1A

423

 

 

 

 

WALDEMAR

MROCZEK

POL-5452

F1A

157

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1589

 

 

9

A. Bydgoski

BARTOSZ

KARŁOWSKI

POL-6905

F1A

568

 

 

 

 

LECH

KARŁOWSKI

POL-7290

F1A

522

 

 

 

 

SEWERYN

NOWACZYK

POL-7097

F1A

89

 

 

 

 

WIESŁAW

NOWACZYK

POL-4632

F1A

0

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1179

 

 

10

A. Warszawski

MICHAŁ

WIEWIÓRKO

POL-6483

F1B

600

 

 

 

 

MAREK

ROMAN

POL-2370

F1C

360

 

 

 

 

MAREK

MARCZAK

POL-7527

F1C

202

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1162

 

 

11

MSMLw Bochni

GRZEGORZ

DATA

POL-4273

F1A

525

 

 

 

 

ADRIAN

STĘPIEŃ

POL-6548

F1A

358

 

 

 

 

FILIP

BADYLAK

POL-7036

F1A

274

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1157

 

 

12

A. Z. Miedziowego

MARIUSZ

URBAN

POL-4024

F1A

563

 

 

 

 

HENRYK

URBAN

POL-4023

F1A

506

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

1069

 

 

13

MOKSIR Chrzanów

JERZY

WŁODARCZYK

POL-2998

F1C

360

 

 

 

 

MARIUSZ

GˇSIOROWSKI

POL-3960

F1C

358

 

 

 

 

ADAM

TANASIEWICZ

POL-6247

F1C

33

 

 

 

 

PATRYK

STRA¦

POL-6352

F1C

0

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

751

 

 

14

Mieleckie SML

EDWARD

BUREK

POL-2588

F1C

360

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

360

 

 

15

A. Kujawski

ROMAN

CZERWIŃSKI

POL-1325

F1C

127

 

 

 

 

 

 

R  A  Z  E  M:

 

127

 

 

Sędzia Główny Zawodów: Janusz Żak

 Dyrektor Zawodów: Norbert Suwała

 

Kro¶nieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184