Otwarte Zawody Ogólnopolskie Modeli Szybowców Halowych F1N

Bochnia -28 marca 2015

młodzicy

M

Imię i nazwisko

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

ŁUKASZ FLISIUK

KM " ORLIK"

31,4

33,4

35,6

36,3

33,8

38,7

35,6

4,0

29,0

110,6

50

2

PATRYK BAJER

KM " ORLIK"

29,3

34,3

35,0

30,3

36,4

37,3

34,6

36,4

36,5

110,2

40

3

MACIEJ WYŻYN

KM " ORLIK"

31,6

36,2

36,8

32,1

9,7

31,0

36,6

31,8

22,2

109,6

30

4

MAREK MOŹDZIERZ

AR Gliwice

32,8

31,1

33,2

33,0

28,5

34,0

23,3

30,6

20,4

100,2

25

5

BARŁOMIEJ BODASZEWSKI

KM Zręcin

15,2

31,2

30,3

29,8

32,8

32,3

28,7

33,2

33,7

99,7

20

6

KAMIL GAWLIK

MDK Bochnia

22,9

29,3

32,7

31,6

31,3

28,5

29,3

32,2

30,0

96,5

19

7

ALEKSANDRA GAJEWSKA

GRODKÓW

24,0

32,0

7,6

31,2

29,0

6,5

31,1

2,0

25,4

94,3

18

8

MIKOŁAJ WILCZĘGA

Grodków

26,6

29,0

33,7

21,0

28,2

29,4

30,8

25,8

28,5

93,9

17

9

KRZYSZTOF KIJAS

AR Gliwice

28,8

24,6

26,7

27,5

30,6

25,1

27,8

32,0

29,1

91,7

16

10

KACPER KACZMAREK

KM " ORLIK"

29,4

27,0

29,4

9,3

19,0

18,6

29,6

26,5

11,0

88,4

15

11

BARŁOMIEJ KOPACZ

AER. Pdkp.

27,6

27,6

27,0

26,6

20,4

23,6

30,2

29,7

23,1

87,5

14

12

ROKSANA GĄDEK

AER.Pdkp.

24,9

20,0

23,4

5,5

23,2

13,3

29,1

29,1

5,5

83,1

13

13

KRZYSZTOF RAŻNY

MOKSIR Chrzanów

25,5

22,0

24,5

22,1

6,1

25,9

29,0

23,0

27,8

82,7

12

14

WIKTORIA HAŁASA

GRODKÓW

19,0

25,8

17,7

25,2

27,2

18,2

17,6

20,8

22,9

78,2

11

15

GABRIEL OLEKSY

MDK Bochnia

7,0

19,8

13,7

13,1

16,5

23,8

20,0

24,7

25,9

74,4

10

16

KRZYSZTOF KRACZKOWSKI

KM " ORLIK"

11,6

15,7

21,6

11,4

20,7

17,6

24,0

28,2

21,3

73,8

9

17

MICHAŁ WSZOŁEK

MDK Bochnia

13,6

20,0

19,4

23,0

24,1

21,1

24,1

23,3

22,0

71,5

8

18

MIŁOSZ WAGNER

Grodków

20,3

23,6

21,3

22,5

24,3

15,6

4,9

13,1

6,3

70,4

7

19

MACIEJ WAŚNIOWSKI

MDK Bochnia

13,7

9,1

22,2

19,0

18,6

24,0

22,7

16,2

19,0

68,9

6

20

KARINA SAWICKA

Grodków

11,7

21,6

13,9

19,1

6,5

22,2

22,8

21,3

8,5

66,6

5

21

JULIA RYPIŃSKA

OSIR Suwałki

17,0

19,4

21,0

14,2

17,1

13,5

22,3

21,0

22,8

66,1

4

22

CEZARY KOBIELA

MDK Bochnia

14,6

20,0

14,0

19,3

24,0

4,2

9,1

21,5

10,5

65,5

3

23

ZOFIA ZDANCEWICZ

OSIR Suwałki

18,7

18,6

19,0

4,7

18,8

18,9

14,0

11,8

16,5

56,7

2

24

WIKTORIA GAJOS

Grodków

10,7

14,6

11,0

15,2

15,9

17,3

17,5

16,7

14,0

51,5

1

25

MACIEJ WRÓBEL

SP 40

16,2

16,6

12,6

13,2

9,2

16,3

16,6

5,4

17,1

50,3

0

26

Arkadiusz Bielecki

MDK Bochnia

12,2

13,8

13,9

14,6

14,3

8,4

7,2

15,2

19,1

48,9

0

27

JAKUB WAŚNIOWSKI

MDK Bochnia

5,0

12,3

11,4

11,6

9,7

13,0

2,4

7,2

11,0

36,9

0

28

MACIEJ BIELECKI

MDK Bochnia

7,9

6,3

5,6

6,3

3,1

3,3

3,6

5,0

5,0

20,5

0

29

AGNIESZKA PAŹDZIOR

GSML

2,0

3,3

1,0

1,6

0,0

0,0

1,0

1,0

1,2

6,9

0

juniorzy młodsi

M

Imię i nazwisko

Klub

Lic.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

PATRYK SMUGA

KM ZRĘCIN

POL-7149

27,2

30,2

31,3

33,5

35,0

16,0

34,6

36,6

38,6

110,2

50

2

PIOTR WIELOSZ-HAŁASA

KM " ORLIK"

POL-7193

10,4

8,2

37,4

15,9

36,1

34,0

31,7

35,0

35,9

109,4

40

3

PATRYK OLSZEWSKI

MDK BOCHNIA

POL-7329

35,0

24,8

24,2

27,0

30,6

21,6

32,5

31,6

5,1

99,1

30

4

MICHAŁ FERLAK

MOKSIR CHRZNÓW

POL-7284

29,5

26,1

29,3

26,7

22,5

32,2

30,7

29,6

30,0

92,9

25

5

GRZEGORZ WSZOŁEK

MDK BOCHNIA

POL-

16,3

19,9

28,4

10,1

27,3

21,4

27,6

29,1

15,3

85,1

20

6

KAMIL ŚNIEŻEK

AER. PDKR

POL-7410

27,7

25,0

27,6

20,1

13,4

23,9

29,0

23,3

23,2

84,3

19

7

PAWEŁ ŻUŁAWIŃSKI

MOKSIR CHRZNÓW

POL-7285

21,2

18,2

27,8

6,5

6,2

6,6

5,5

9,3

33,8

82,8

18

8

KRZYSZTOF ZDANCEWICZ

OSIR SUWAŁKI

POL-7382

20,4

19,0

17,8

17,7

17,5

17,5

5,2

6,2

21,9

61,3

17

juniorzy

M

Imię i nazwisko

Klub

Lic.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

ALEKSANDRA SAWICKA

GRODKÓW

POL-

37,0

20,0

38,2

11,3

36,6

36,5

36,4

18,7

31,4

111,8

50

2

FILIP BADYLAK

MDK Bochnia

POL-7036

31,4

32,8

33,0

33,8

33,0

31,9

30,5

36,2

37,7

107,7

40

3

TOMASZ KWIATKOWSKI

KM " ORLIK"

POL-7424

27,3

10,9

28,9

32,3

32,4

32,0

30,7

30,8

26,2

96,7

30

4

DANIEL BOGOMAZ

MOKSIR CHRZNÓW

POL-7272

25,3

5,5

5,5

5,9

22,7

5,1

5,1

9,7

4,4

57,7

25

seniorzy

M

Imię i nazwisko

Klub

Lic.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

JERZY BODASZEWSKI

KM ZRĘCIN

POL-5920

42,0

27,7

37,9

15,3

34,6

14,4

28,9

36,8

12,9

116,7

50

2

MICHAŁ SŁYŚ

AER. PDKR

POL-6908

5,1

36,5

38,1

33,6

35,1

36,9

34,4

39,0

34,5

114,0

40

3

KONRAD ŻUROWSKI

GSML

POL-6856

29,4

36,2

23,4

20,6

7,0

34,4

35,3

4,8

34,6

106,1

30

4

ROBERT KOPACZ

AER. PDKR

POL-6872

30,5

35,1

34,3

6,8

4,3

34,2

29,5

32,4

36,2

105,6

25

5

LESZEK KRYSZCZUK

KM "ORLIK"

POL-7322

26,5

34,7

34,2

30,9

34,4

33,7

34,2

33,9

33,8

103,3

20

6

MICHAŁ GORCZYCA

MDK BOCHNIA

POL-6891

27,8

35,1

6,4

34,1

29,1

18,9

30,8

32,9

19,2

102,1

19

7

JACEK ŻUROWSKI

GSML

POL-6857

9,6

20,0

39,1

30,2

30,1

31,8

18,7

30,5

27,5

101,4

18

8

STANISŁAW BOLKO

GSML

POL-4196

31,8

25,7

33,3

7,1

6,3

32,9

34,5

27,2

30,0

100,7

17

9

GRZEGORZ DATA

MDK BOCHNIA

POL-4273

19,7

33,8

26,5

8,8

30,8

7,3

31,2

33,4

32,0

99,2

16

10

PATRYK ŚNIEŻEK

AER. PDKR

POL-7457

29,1

27,1

31,5

31,4

32,1

29,2

25,4

28,3

25,3

95,0

15

11

JERZY WŁODARCZYK

MOKSIR CHRZANÓW

POL-2998

28,6

34,6

30,0

17,0

23,4

24,5

6,5

2,1

29,5

94,1

14

12

STANISŁAW KOPACZ

GSML

POL-2261

27,7

13,5

19,3

7,1

26,0

31,8

22,6

28,2

6,9

87,7

13

13

PAWEŁ WSZOŁEK

MDK BOCHNIA

POL-7463

27,3

17,6

29,7

25,9

20,0

27,7

26,3

27,7

19,8

85,1

12

14

WOJCIECH BŁACHUT

GSML

POL-6877

5,6

21,9

3,2

27,9

4,4

25,5

25,0

5,1

26,3

79,7

11

15

JUSTYNA GĄDEK

AER. PDKR

POL-7431

26,3

25,5

25,5

21,9

26,5

25,2

18,9

24,2

20,3

78,3

10

16

STANISŁAW PAŹDZIOREK

AER. GLIWICE

POL-4314

26,3

23,3

26,0

11,9

16,8

26,0

19,0

24,8

19,4

78,3

9

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184