Otwarte Zawody Ogólnopolskie Modeli Szybowców Halowych F1N

Krosno - Jedlicze

8 marca 2015

młodzicy

Lok

Imię i nazwisko

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

SUMA

PP

1

Patryk Bajer

Orlik Hrubieszów

34,6

7,4

32,3

8,4

20,4

33,9

36,7

40,4

39,3

116,4

50

2

Łukasz Flisiuk

Orlik Hrubieszów

30,3

35,9

6,0

28,7

30,0

10,5

30,7

31,9

32,9

100,7

40

3

Mikołaj Wilczęga

OKiR Grodków

24,3

26,1

24,5

28,2

32,0

31,7

21,2

25,3

34,6

98,3

30

4

Krzysztof Raźny

MOKSiR Chrzanów

7,0

27,0

29,3

23,3

27,7

23,0

31,5

16,0

32,5

93,3

25

5

Dominik Skwarek

Orlik Hrubieszów

27,9

27,5

24,5

27,2

32,0

30,5

28,4

29,5

30,2

92,7

20

6

Kacper Kaczmarek

Orlik Hrubieszów

20,3

29,7

28,8

21,1

22,7

29,0

28,8

20,9

29,1

87,8

19

7

Roksana Gądek

Koliber Krosno

13,3

25,5

26,2

25,8

26,1

30,5

24,0

4,0

28,5

85,2

18

8

Bartłomiej Kopacz

A. Podkarpacki

4,9

24,4

25,1

16,2

24,8

26,7

25,0

4,5

29,5

81,3

17

9

Krzysztof Kraczkowski

Orlik Hrubieszów

27,6

28,1

24,1

25,0

15,3

21,0

19,8

24,0

24,4

80,7

16

10

Kamil Gawlik

MDK Bochnia

27,3

25,0

21,4

25,0

24,9

18,6

22,6

6,5

9,4

77,3

15

11

Dawid Smuga

KM Zręcin

18,8

21,5

27,0

25,3

23,3

14,1

22,6

19,4

17,7

75,6

14

12

Aleksander Grygolec

Krościenko

18,0

18,0

6,6

18,4

21,6

22,8

16,3

24,5

23,7

71,0

13

13

Maciej Trygar

Koliber Krosno

23,1

22,4

9,7

23,9

6,5

19,5

23,6

4,1

5,7

70,6

12

14

Michał Wszołek

MDK Bochnia

10,8

24,2

16,7

23,6

22,5

20,0

6,3

7,5

8,6

70,3

11

15

Wiktoria Hałasa

OKiR Grodków

6,6

23,8

21,3

23,0

20,2

22,3

18,7

18,1

21,8

69,1

10

16

Zofia Zdancewicz

OSiR Suwałki

14,3

22,9

18,7

21,2

17,5

20,7

12,6

8,3

13,5

64,8

9

17

Mateusz Trzemżalski

Krosno SP14

8,4

22,0

20,9

20,8

19,2

8,0

18,1

21,4

20,4

64,3

8

18

Kacper Wojnar

KM Zręcin

16,0

20,3

19,1

17,1

4,7

14,0

17,8

21,0

17,1

60,4

7

19

Michał Krężel

MSML

21,5

6,2

18,7

15,4

16,2

16,6

6,2

19,9

15,8

60,1

6

20

Julia Rypińska

OSiR Suwałki

4,6

14,8

20,7

18,4

19,7

17,2

17,4

15,3

3,2

58,8

5

21

Miłosz Grygolec

Krościenko

9,1

6,2

9,3

5,0

8,0

12,2

11,3

17,3

13,8

43,3

4

22

Wiktoria Kurzawa

Draganowa

0,3

0,3

0,3

3,3

3,0

3,4

2,3

2,4

3,4

10,1

3

23

Maja Bęben

Krosno   

1,0

0,4

0,8

2,7

2,5

2,1

1,0

1,3

1,0

7,3

2

juniorzy młodsi

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

SUMA

PP

1

Patryk Smuga

7149

KM Zręcin

13,8

36,5

40,2

36,3

15,7

39,5

15,8

39,0

20,0

118,7

50

2

Piotr Wielosz-Hałasa

7193

Orlik Hrubieszów

22,7

39,5

34,4

38,7

40,2

33,6

12,1

38,1

32,3

118,4

40

3

Kamil Śnieżek

7410

Koliber Krosno

31,1

28,8

26,9

28,0

26,6

29,0

29,5

28,4

29,7

90,3

30

4

Patryk Olszewski

7329

MDK Bochnia

19,2

11,0

17,8

10,6

23,4

21,6

25,6

31,2

5,3

80,2

25

5

Grzegorz Wszołek

7331

MDK Bochnia

18,4

15,8

26,5

4,9

5,1

22,9

22,3

9,7

24,2

73,6

20

6

Paweł Żuławiński

7285

MOKSiR Chrzanów

22,7

6,0

6,0

22,0

6,3

17,7

10,1

23,2

7,8

67,9

19

juniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

SUMA

PP

1

Aleksandra Sawicka

6727

OKiR Grodków

28,4

6,9

38,1

38,0

38,4

41,4

6,0

38,4

42,5

122,3

50

2

Filip Badylak

7036

MDK Bochnia

35,2

14,7

35,3

6,3

33,6

6,5

3,0

6,1

7,2

104,1

40

3

Bartłomiej Bilewicz

6666

OSiR Suwałki

30,3

31,5

27,6

17,9

32,4

34,6

31,6

31,5

27,3

98,6

30

4

Daniel Bogomaz

7272

MOKSiR Chrzanów

34,1

28,4

5,5

32,6

5,3

0,0

6,4

29,9

7,0

96,6

25

5

Tomasz Kwiatkowski

7424

Orlik Hrubieszów

28,1

28,2

20,2

26,8

23,8

19,3

13,9

15,4

25,4

83,1

20

seniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

SUMA

PP

1

Michał Słyś

6908

A. Podkarpacki

29,9

26,4

30,6

7,0

9,0

41,3

32,0

39,4

32,4

113,1

50

2

Jerzy Bodaszewski

5920

KM Zręcin

36,0

32,9

36,7

37,2

29,2

39,0

35,1

35,5

21,0

112,9

40

3

Robert Kopacz

6872

A. Podkarpacki

29,3

36,7

35,4

26,6

34,8

8,0

33,5

38,6

37,2

112,5

30

4

Michał Śliwiński

7015

A. Podkarpacki

31,1

30,1

27,5

35,3

36,9

37,0

32,4

10,0

38,5

112,4

25

5

Leszek Kryszczuk

7322

Orlik Hrubieszów

6,0

21,7

28,8

36,1

34,3

30,8

35,8

37,4

9,5

109,3

20

6

Jerzy Włodarczyk

2998

MOKSiR Chrzanów

28,5

7,7

33,3

7,9

33,3

37,0

31,5

36,0

15,1

106,3

19

7

Adrian Mołduch

7429

Orlik Hrubieszów

36,1

6,0

34,3

4,8

10,0

4,5

7,4

31,7

31,9

102,3

18

8

Grzegorz Data

4273

MDK Bochnia

24,8

28,6

28,8

33,1

33,2

14,3

31,9

32,7

31,0

99,0

17

9

Stanisław Kopacz

2261

GSML

29,3

14,5

7,6

23,2

29,3

32,1

33,4

27,8

33,1

98,6

16

10

Edward Burek

2588 

MSML

26,2

28,3

24,6

6,8

28,5

15,0

5,2

24,5

33,2

90,0

15

11

Tadeusz Sawicki

6667

OKiR Grodków

19,9

6,2

28,1

8,9

29,0

8,5

23,0

30,0

29,2

88,2

14

12

Maciej Krupa

6331

Koliber Krosno

5,8

27,1

26,2

6,4

29,8

20,2

29,8

28,1

8,0

87,7

13

13 Patryk Śnieżek 7457

Koliber Krosno

24,3 25,0 28,0 3,2 28,9 8,4 7,2 30,4 11,1 87,3

12

14

Justyna Gądek

7431

Koliber Krosno

23,9

24,6

24,5

25,2

29,7

28,6

8,0

17,4

7,6

83,5

11

15

Stanisław Bolko

4196

GSML

7,3

8,2

7,5

20,0

18,1

25,2

23,3

30,1

7,2

78,6

10

16

Tadeusz Jurczyk

 470

A. Podkarpacki

12,0

8,6

11,8

7,9

10,0

6,0

5,4

10,4

5,9

34,2

9

Sędzia Główny: Adam Kopacz

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184