Otwarte Zawody Ogólnopolskie Modeli Szybowców Halowych F1N

Zielonka -1 marca 2015

młodzicy

Lok

Nazwisko

Imię

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

Wyżyn

Maciej

KM „ORLIK” Hrubieszów

5,5

25,0

28,3

27,5

37,6

29,0

28,9

32,8

37,7

108,1

50

2

Jankowski

Mateusz

SML "Ważka" w Wieliszewie

14,9

31,8

35,9

26,7

31,0

33,4

24,2

32,1

37,1

106,4

40

3

Flisiuk

Łukasz

KM „ORLIK” Hrubieszów

29,8

35,3

6,0

30,1

34,5

24,5

7,2

6,1

34,8

104,6

30

4

Skwarek

Dominik

KM „ORLIK” Hrubieszów

31,8

31,1

10,2

29,0

32,8

12,2

30,7

33,9

35,3

102,0

25

5

Bajer

Patryk

KM „ORLIK” Hrubieszów

33,1

33,9

32,6

10,2

33,4

32,3

11,4

28,8

9,8

100,4

20

6

Duliński

Cezary

SML "Ważka" w Wieliszewie

31,7

29,2

31,0

27,4

25,8

26,1

26,2

31,3

30,5

94,0

19

7

Zając

Adrian

ML OKiS w Zielonce

5,5

28,8

7,2

6,6

30,6

31,8

31,4

19,9

29,1

93,8

18

8

Bodaszewski

Bartłomiej

KM Zręcin

27,5

26,8

29,6

32,0

29,5

31,6

29,3

29,9

27,0

93,5

17

9

Wilczęga

Mikołaj

OKiR Grodków

28,4

28,4

28,3

27,9

19,7

31,0

27,5

30,8

31,5

93,3

16

10

Gajewska

Aleksandra

OKiR Grodków

7,0

28,8

5,6

5,1

29,1

26,3

5,1

34,2

6,1

92,1

15

11

Gądek

Roksana

Aeroklub Podkarpacki

27,7

22,4

26,4

29,7

7,8

15,9

32,5

21,7

19,3

89,9

14

12

Siwiak

Jan

SML "Ważka" w Wieliszewie

28,0

29,2

25,7

31,2

25,6

6,0

22,6

14,8

12,7

88,4

13

13

Wiącek

Maciej

Modelarnia Krzysztof

27,3

17,7

17,8

23,1

27,7

29,9

24,9

27,6

5,4

85,2

12

14

Karczmarczyk

Michał

ML OKiS w Zielonce

26,6

26,6

26,7

24,2

22,8

17,5

16,5

23,1

23,3

79,9

11

15

Budzik

Tomasz

ML OKiS w Zielonce

18,5

15,2

16,6

25,3

20,7

24,8

19,9

24,5

26,7

76,8

10

16

Krupa

Filip

OKiR Grodków

18,1

23,8

23,3

24,9

16,3

24,0

23,0

26,3

25,3

76,5

9

17

Kołodziej

Konrad

KM „ORLIK” Hrubieszów

22,6

23,1

23,3

24,3

24,5

25,1

8,8

26,5

24,1

76,1

8

18

Musiał

Piotr

SML "Ważka" w Wieliszewie

3,9

19,3

27,7

2,0

6,3

4,1

28,5

19,5

18,4

75,7

7

19

Kaczmarek

Kacper

KM „ORLIK” Hrubieszów

24,6

24,3

24,2

22,4

25,3

23,5

4,3

6,2

6,7

74,2

6

20

Szostek

Kamil

ML OKiS w Zielonce

20,8

12,7

24,6

23,2

7,4

6,0

11,5

21,3

25,0

72,8

5

21

Wagner

Miłosz

OKiR Grodków

23,0

22,3

18,8

17,2

21,8

17,6

19,1

16,0

23,9

69,2

4

22

Kalicki

Marcin

ML OKiS w Zielonce

17,6

14,0

18,1

17,8

22,5

23,2

22,3

12,0

23,4

69,1

3

23

Zając

Natalia

ML OKiS w Zielonce

6,7

8,6

11,6

9,9

7,8

22,9

14,7

17,7

25,7

66,3

2

24

Zdancewicz

Zofia

OSiR Suwałki

16,8

20,0

20,9

20,9

21,0

21,3

5,6

20,8

20,0

63,2

1

25

Żwański

Maciej

Modelarnia Włochy

18,6

7,2

6,4

16,2

7,6

17,0

24,2

15,6

19,2

62,0

0

26

Wiącek

Weronika

Modelarnia Krzysztof

20,0

20,6

20,6

9,0

17,0

11,8

20,5

10,5

18,9

61,7

0

27

Muliński

Antoni

ML OKiS w Zielonce

20,5

21,1

8,5

19,2

3,5

6,1

7,5

5,0

2,0

60,8

0

28

Rudziński

Filip

OSiR Suwałki

5,8

3,0

12,3

16,3

16,4

20,2

5,0

19,0

18,0

57,2

0

29

Milik

Radek

Niezrzeszony

16,4

11,6

10,1

20,2

11,0

18,5

6,7

10,7

12,4

55,1

0

30

Wojtachnia

Leon

Modelarnia Chotomów

12,5

14,3

5,7

18,4

11,1

14,2

18,6

17,0

17,8

54,8

0

31

Ciesielska

Basia

Modelarnia Chotomów

12,3

12,0

6,1

5,9

11,4

3,9

19,1

21,0

14,2

54,3

0

32

Orzechowski

Bolesław

Modelarnia Krzysztof

7,7

13,2

0,7

15,5

17,5

16,1

11,0

10,8

11,2

49,1

0

33

Rypińska

Julia

OSiR Suwałki

16,6

10,5

12,4

6,0

11,4

6,7

14,4

17,7

12,8

48,7

0

34

Gajos

Wiktoria

OKiR Grodków

16,7

12,4

15,6

14,0

12,8

15,1

12,5

3,5

14,0

47,4

0

35

Truchan

Grzegorz

OSiR Suwałki

12,8

13,7

13,7

11,1

15,8

13,6

3,1

12,0

6,0

43,2

0

36

Nowakowski

Kacper

Modelarnia Włochy

8,6

4,8

4,1

6,0

9,8

10,7

8,1

5,4

16,6

37,1

0

37

Grzybowska

Pola

OKiR Grodków

3,3

4,0

4,8

2,4

4,9

3,6

8,7

8,2

10,6

27,5

0

38

Skrzypczak

Łukasz

SDK Lira, Warszawa

2,6

2,4

3,0

4,5

6,1

4,5

9,0

3,1

3,6

19,6

0

39

Czyszewicz

Marcin

SDK Lira, Warszawa

3,8

3,5

7,4

2,5

2,4

2,5

3,1

3,2

4,0

15,2

0

40

Borawski

Karol

Aeromodelklub Artbem

3,6

2,9

3,5

2,6

2,5

2,8

5,5

5,1

2,2

14,2

0

juniorzy młodsi

1

Smuga

Patryk

POL-7149

KM Zręcin

31,2

11,1

39,0

19,3

37,7

7,0

37,4

40,0

39,4

118,4

50

2

Siwiak

Franciszek

POL-7446

SML "Ważka" w Wieliszewie

30,1

16,6

36,0

38,0

33,5

36,1

34,5

35,8

35,9

110,1

40

3

Grudzień

Eryk

POL-7443

SML "Ważka" w Wieliszewie

11,0

10,8

34,4

30,8

30,1

34,2

30,0

18,0

36,4

105,0

30

4

Pacuła

Sebastian

POL-7440

SML "Ważka" w Wieliszewie

30,7

29,4

6,5

6,3

35,1

27,3

33,0

13,0

31,9

100,0

25

5

Śnieżek

Kamil

POL-7410

Aeroklub Podkarpacki

25,9

30,0

25,7

20,9

19,7

5,8

5,6

27,9

31,1

89,0

20

6

Zdankiewicz

Kacper

POL-7430

OSiR Suwałki

27,4

25,0

20,0

21,6

4,1

8,0

28,9

26,5

21,6

82,8

19

juniorzy

1

Sawicka

Aleksandra

POL-6727

OKiR Grodków

34,1

4,6

5,1

31,1

32,5

35,4

36,0

36,5

37,4

109,9

50

2

Bilewicz

Bartłomiej

POL-6666

OSiR Suwałki

21,6

30,3

23,9

36,1

28,6

5,4

34,5

9,0

18,4

100,9

40

3

Ciesielski

Kacper

POL-7719

Modelarnia Chotomów

22,0

10,4

17,0

18,2

29,3

15,8

27,9

32,1

34,4

95,8

30

4

Wiącek

Mateusz

POL-7172

Modelarnia Krzysztof

27,5

31,5

29,7

27,1

16,6

29,0

27,4

29,6

30,4

91,6

25

seniorzy

1

Kryszczuk

Leszek

POL-7322

KM „ORLIK” Hrubieszów

34,7

37,1

38,0

33,9

30,0

35,2

35,2

34,4

38,7

113,8

50

2

Bodaszewski

Jerzy

POL-5920

KM Zręcin

30,8

34,1

27,4

30,5

31,1

34,4

34,0

32,7

41,5

110,0

40

3

Roman

Marek

POL-2370

ML OKiS w Zielonce

9,5

37,0

6,7

27,6

27,5

26,0

22,9

37,4

30,6

105,0

30

4

Grudzień

Zbigniew

POL-7442

SML "Ważka" w Wieliszewie

38,0

5,7

7,7

6,2

6,3

7,5

25,0

31,7

35,3

105,0

25

5

Modrzejewski

Bartłomiej

POL-5458

MDK w Kutnie

27,5

30,4

9,9

34,9

34,4

31,6

28,3

31,4

28,6

100,9

20

6

Truchan

Sławomir

POL 3980

OSiR Suwałki

28,6

29,0

27,0

33,2

31,8

32,9

29,4

29,3

13,9

97,9

19

7

Mroczek

Waldemar

POL-5452

MDK w Kutnie

31,0

27,9

35,2

31,6

29,2

29,2

11,6

27,8

18,9

97,8

18

8

Kopacz

Robert

POL-6872

Aeroklub Podkarpacki

12,7

27,0

19,3

18,7

8,3

10,4

33,3

9,5

6,8

79,6

17

9

Karczmarczyk

Maciej

POL-6310

ML OKiS w Zielonce

9,0

24,4

9,5

21,2

12,4

6,0

21,8

9,1

7,0

67,4

16

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184