Otwarte Zawody Ogólnopolskie Modeli Szybowców Halowych F1N

Pyskowice - 21 lutego 2015

młodzicy

L

Nazwisko i imię

Klub

Kod AP

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wynik

PP

1

Łukasz Flisiuk

„Orlik”  Hrubieszów

ZA

24,6

28,8

8,3

23,4

35,4

32,9

31,3

31,9

19,6

100,2

50

2

Patryk Bajer

„Orlik”  Hrubieszów

ZA

33,6

27,8

29,6

31,0

28,3

11,0

29,7

31,3

33,7

98,6

40

3

Maciej Wyżyn

„Orlik”  Hrubieszów

ZA

28,1

28,6

29,8

5,5

20,5

31,4

31,0

23,6

33,9

96,3

30

4

Aleksandra Gajewska

OKiR Grodków

SM 6

7,8

4,3

6,3

7,6

30,1

27,1

23,3

31,0

30,5

91,6

25

5

Adrian Zając

OKiS Zielonka

WA

19,1

7,7

22,5

27,3

30,2

30,0

21,0

29,7

21,0

89,9

20

6

Marek Moździeż

Aer. Gliwicki

GL

6,4

26,8

30,5

28,9

26,4

29,4

15,7

18,0

27,4

88,8

19

7

Kamil Szostek

OKiS Zielonka

WA

18,6

5,8

22,7

30,4

30,1

27,7

10,3

21,4

17,9

88,2

18

8

Krzysztof Kijas

Aer. Gliwicki

GL

12,5

25,2

11,7

27,2

24,6

16,4

23,7

6,7

29,0

81,4

17

9

Antoni Muliński

OKiS Zielonka

WA

17,1

19,9

26,7

25,4

26,2

28,3

20,3

24,7

6,3

81,2

16

10

Mikołaj Wilczęga

OKiR Grodków

SM 6

23,0

23,0

24,0

21,1

27,2

19,6

24,5

25,4

27,8

80,4

15

11

Dominik Skwarek

„Orlik”  Hrubieszów

ZA

6,9

14,1

7,8

19,3

28,4

23,3

28,0

12,0

23,7

80,1

14

12

Krzysztof Kraczkowski

„Orlik”  Hrubieszów

ZA

28,5

8,0

4,1

29,0

7,5

12,8

21,8

7,3

6,5

79,3

13

13

Dawid Karpowicz

GSML

SM 19

22,1

24,6

22,2

16,7

24,1

22,0

26,2

21,1

26,5

77,3

12

14

Karina Sawicka

OKiR Grodków

SM 6

5,9

23,8

25,1

22,4

3,8

24,6

24,7

21,0

25,2

75,0

11

15

Filip Krupa

OKiR Grodków

SM 6

21,0

19,4

11,8

24,7

20,7

25,9

22,1

24,1

8,5

74,7

10

16

Krzysztof Rażny

MOKSiR Chrzanów

SM 15

7,5

14,3

23,4

22,0

23,6

20,0

22,7

19,4

26,9

73,9

9

17

Filip Rudziński

OSiR Suwałki

SM10

20,8

21,5

20,5

9,3

7,8

18,9

20,0

21,5

12,8

63,8

8

18

Julia Rypińska

OSiR Suwałki

SM10

14,6

17,1

4,3

14,2

20,7

20,1

17,7

19,5

21,6

62,4

7

19

Tomasz Budzik

OKiS Zielonka

WA

18,1

20,8

15,8

5,8

19,3

21,6

19,3

17,9

19,7

62,1

6

20

Michał Wszołek

MDK Bochnia

KR

19,2

16,6

13,9

14,2

7,5

18,7

19,9

20,2

18,8

59,3

5

21

Miłosz Wagner

OKiR Grodków

SM 6

3,1

9,7

16,0

13,8

15,2

12,2

17,9

17,4

21,3

56,6

4

22

Mateusz Kopicera

Gawron Pyskowice

SM19

18,5

14,3

19,2

16,2

15,4

5,7

13,2

10,0

7,3

53,9

3

23

Maciej Śliz

GSML

SM19

19,2

9,2

7,3

8,1

7,0

19,7

2,6

8,0

2,7

48,1

2

24

Pola Grzybowska

OKiR Grodków

SM 6

15,4

13,8

7,1

2,6

11,2

16,6

12,1

4,3

11,1

45,8

1

25

Wiktoria Gajos

OKiR Grodków

SM 6

10,2

15,0

9,6

13,5

5,2

14,6

13,2

14,0

14,7

44,3

0

26

Mateusz Wójcik

Gawron Pyskowice

SM 19

5,6

10,4

6,8

12,2

3,1

11,2

13,6

9,4

14,7

40,5

0

27

Oskar Blajsz

Puchacz Toszek

SM 19

13,2

13,9

11,6

10,6

10,9

10,2

12,8

11,1

13,3

40,4

0

28

Filip Sitarek

Gawron Pyskowice

SM 19

3,4

7,3

9,6

5,4

3,2

7,4

12,3

12,8

12,8

37,9

0

29

Szymon Bankiewicz

GSML

SM 19

6,6

9,0

8,0

7,6

12,5

12,9

4,4

12,4

3,8

37,8

0

30

Kamil Pogonowski

GSML

SM 19

9,6

9,5

2,8

7,0

9,9

9,9

3,2

12,6

3,5

32,4

0

31

Mateusz Zelazny

Gawron Pyskowice

SM 19

10,2

10,8

11,0

3,2

0,0

2,7

10,0

10,3

6,7

32,1

0

32

Błażej Hyjek

MOS w Wojsce

SM 19

4,1

2,4

3,8

5,7

9,8

9,7

0,0

0,0

0,0

25,2

0

33

Łukasz Napieraj

Puchacz Toszek

SM 19

7,7

7,8

5,5

3,7

6,9

8,2

3,0

5,2

5,3

23,7

0

34

Antoni John

Puchacz Toszek

SM 19

5,7

3,5

4,4

5,5

6,7

6,0

5,2

8,5

8,2

23,4

0

35

Klaudia Popek

Puchacz Toszek

SM 19

11,1

3,6

5,0

4,4

3,5

4,8

2,8

2,6

2,4

20,9

0

36

Bartłomiej Kiszka

Puchacz Toszek

SM 19

6,5

5,8

4,0

7,2

4,1

6,1

6,2

6,7

6,2

20,4

0

37

Kacper Kiszka

Puchacz Toszek

SM 19

6,3

5,9

6,6

1,9

2,0

6,0

5,5

4,8

4,0

18,9

0

38

Krystian Dudzik

MOS w Wojsce

SM 19

3,4

3,0

3,5

3,5

8,3

7,0

0,0

0,0

0,0

18,8

0

39

Dominik Kulpa

Gawron Pyskowice

SM 19

6,8

5,9

5,5

3,7

2,0

1,4

3,4

4,5

0,6

18,2

0

40

Klaudia Bytomski

Puchacz Toszek

SM 19

2,2

4,8

6,8

6,2

2,7

2,4

3,0

3,0

4,8

17,8

0

41

Łukasz Popek

Puchacz Toszek

SM 19

2,4

3,5

4,5

3,6

4,7

3,3

5,4

5,6

5,6

16,6

0

42

Michał Popek

Puchacz Toszek

SM 19

4,2

4,2

5,3

3,4

2,6

6,3

4,1

0,0

0,0

15,8

0

43

Paweł Frajkur

MOS w Wojsce

SM 19

5,0

3,3

3,6

3,3

6,1

4,6

0,0

0,0

0,0

15,7

0

44

Kacper Stasiak

MOS w Wojsce

SM 19

2,5

3,0

2,5

5,5

4,9

4,8

0,0

0,0

0,0

15,2

0

45

Mateusz Zając

MOS w Wojsce

SM 19

3,7

3,5

3,7

3,0

5,2

5,7

0,0

0,0

0,0

14,6

0

46

Mariusz Mizera

MOS w Wojsce

SM 19

3,0

3,8

3,3

4,5

4,0

3,0

0,0

0,0

0,0

12,3

0

47

Robert Póda

MOS w Wojsce

SM 19

2,2

1,8

0,0

1,6

2,0

3,5

0,0

0,0

0,0

7,7

0

juniorzy młodsi

L

Nazwisko i imię

Klub

Kod AP

Lic.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wynik

PP

1

Piotr Wielosza-Hałasa

„Orlik”  Hrubieszów

ZA

7193

32,4

36,3

33,4

33,9

11,5

33,2

35,1

9,7

7,5

105,3

50

2

Magdalena Bytomski

Puchacz Toszek

SM19

7209

26,4

14,0

24,5

21,9

27,7

26,0

29,0

10,5

8,3

83,1

30

3

Grzegorz Wszołek

MDK Bochnia

KR

7331

14,2

9,1

22,7

17,4

15,6

22,7

25,4

24,5

24,3

74,2

25

4

Krzysztof Zdancewicz

OSiR Suwałki

SM10

7382

16,7

14,4

18,1

15,5

17,0

19,8

17,6

13,4

14,9

55,5

19

juniorzy

L

Imię i nazwisko

Klub

Kod AP

Lic.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wynik

PP

1

Aleksandra Sawicka

OKiR Grodków

SM 6

6727

34,3

6,7

35,1

3,6

5,7

28,6

8,2

30,7

18,0

100,1

50

4

Dawid Lipski

GSML

SM 19

6959

31,2

29,9

31,1

35,9

6,8

8,9

5,0

13,0

5,3

98,2

40

5

Daniel Bogomaz

MOKSiR Chrzanów

SM 15

7272

29,6

32,1

10,2

28,1

5,8

30,2

5,8

29,4

6,2

91,9

30

3

Filip Badylak

MDK Bochnia

KR

7036

4,1

21,6

23,8

12,6

20,7

8,0

11,0

30,0

30,7

84,5

25

2

Adrian Pogonowski

GSML

SM 19

7216

13,9

14,9

25,9

22,6

30,0

23,1

20,0

24,0

6,3

79,9

20

6

Michał Głąb

GSML

SM 19

7203

13,3

10,5

12,4

26,9

22,9

22,1

27,3

8,5

3,9

77,1

19

seniorzy

L

Imię i nazwisko

Klub

Kod AP

Lic.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wynik

PP

1

Jacek Żurowski

GSML

SM19

6857

34,9

21,4

38,3

29,7

9,3

4,7

33,8

5,0

6,7

107,0

50

2

Leszek Kryszczuk

„Orlik”  Hrubieszów

ZA

7322

29,6

26,3

34,0

30,4

27,4

30,2

32,5

27,2

13,3

96,9

40

3

Tomasz Lipski

GSML

SM19

6960

30,7

31,7

31,2

31,7

25,7

30,8

29,9

32,4

30,5

95,8

30

4

Jerzy Włodarczyk

MOKSiR Chrzanów

SM 15

2998

6,0

30,7

32,4

6,7

31,3

27,8

25,3

27,1

31,7

95,4

25

5

Robert Kopacz

Aer. Podkarpacki

KS

6872

27,6

31,1

32,8

9,4

5,1

28,4

17,6

24,2

30,5

94,4

20

6

Tadeusz Sawicki

OKiR Grodków

SM 6

6667

27,3

26,3

30,1

28,7

29,8

31,7

26,2

7,4

31,6

93,4

19

7

Konrad Żurowski

GSML

SM19

6856

28,1

31,3

29,7

29,2

27,8

28,8

28,3

32,1

27,8

93,1

18

8

Marek Roman

OKiS Zielonka

WA

2370

30,2

29,4

29,4

26,9

12,4

19,2

29,9

3,2

31,5

91,6

17

9

Jacek Pogonowski

GSML

SM19

7314

26,1

5,4

29,4

30,4

22,5

30,3

11,6

30,1

28,9

90,8

16

10

Adam Tanasiewicz

MOKSiR Chrzanów

SM15

6247

28,9

26,7

28,5

29,5

25,9

29,0

24,9

5,2

5,6

87,4

15

11

Piotr Szymański

Skrzydlaty Racibórz

SM19

5492

28,2

27,6

27,6

28,4

28,7

18,8

28,8

27,1

21,2

85,9

14

12

Paweł Wszołek

MDK Bochnia

KR

czeka

17,2

16,8

26,9

29,1

26,5

26,6

26,0

27,2

15,3

83,2

13

13

Cyprian Błaszczyk

GSML

SM19

6347

20,9

26,9

24,6

29,0

21,9

26,2

27,2

24,0

23,7

83,1

12

14

Stanisław Paździorek

Aer. Gliwicki

GL

4314

22,1

25,7

23,1

12,5

21,6

9,4

25,3

26,0

27,8

79,5

11

15

Ewald Stawinoga

Puchacz Toszek

SM 19

230

25,5

23,3

23,7

5,9

12,8

22,8

18,8

24,5

20,7

73,7

10

16

Stanisław Kopacz

GSML

SM19

2261

23,2

21,5

21,0

0,0

22,4

22,4

22,3

20,7

24,3

69,9

9

17

Marek Łysakowski

Skrzydlaty Racibórz

SM19

2976

7,7

9,7

25,6

10,7

8,7

10,0

20,7

10,8

11,8

58,1

8

Sędzia Główny: Tadeusz Milewski      Kierownik Zawodów: Stanisław Paździorek

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184