Otwarte Zawody Ogólnopolskie Modeli Szybowców Halowych F1N

Chrzanów - 14 lutego 2015

młodzicy

Lok

Imię

Nazwisko

Aeroklub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wynik

PP

1

Patryk

Bajer

Aer. Z. Zamojskiej

31.8

6.8

26.4

23.1

29.6

28.6

27.9

15.0

21.6

90.0

50

2

Bartłomiej

Bodaszewski

Aer. Podkarpacki

26.0

28.3

30.2

4.2

26.7

8.3

29.2

29.0

27.7

88.4

40

3

Łukasz

Flisiuk

Aer. Z. Zamojskiej

23.2

27.9

28.1

27.4

26.9

27.9

26.9

19.2

26.2

83.9

30

4

Maciej

Wyżyn

Aer. Z. Zamojskiej

22.3

26.8

27.9

27.9

9.9

26.3

22.2

22.9

5.2

82.6

25

5

Dominik

Skwarek

Aer. Z. Zamojskiej

7.9

26.6

8.7

12.1

17.1

27.4

19.9

25.9

7.2

79.9

20

6

Mateusz

Akslar

Aer. Podkarpacki

25.2

11.2

23.1

13.2

26.9

25.8

5.5

7.9

12.3

77.9

19

7

Mikołaj

Wilczęga

OKiR Grodków

20.5

22.0

24.7

20.0

22.1

27.1

22.5

20.5

24.8

76.6

18

8

Bartłomiej

Kopacz

Aer. Podkarpacki

20.0

13.9

7.1

17.4

19.2

20.2

27.8

5.2

27.3

75.3

17

9

Julia

Rypiński

OSIR Suwałki

23.9

16.8

22.8

24.8

25.7

19.2

9.2

23.8

24.1

74.6

16

10

Roksana

Gądek

Aer. Podkarpacki

22.1

8.2

12.0

19.5

23.4

23.7

24.1

24.9

24.2

73.2

15

11

Karina

Sawicka

OKiR Grodków

17.8

15.9

5.4

21.3

23.2

22.6

15.4

19.4

23.0

68.8

14

12

Kamil

Gawlik

Aer. Krakowski

20.1

12.2

14.7

19.0

18.5

22.1

20.9

23.6

8.9

66.6

13

13

Krzysztof

Raźny

MOKSiR Chrzanów

13.3

14.7

21.4

23.5

18.8

5.1

5.8

19.0

6.6

63.9

12

14

Wiktoria

Hałasa

OKiR Grodków

16.9

13.3

18.3

18.6

4.4

10.1

20.9

15.1

22.1

61.6

11

15

Miłosz

Wagner

OKiR Grodków

7.2

16.7

13.7

5.0

17.7

22.0

4.2

18.1

21.1

61.2

10

16

Michał

Wszołek

Aer. Krakowski

3.1

18.0

16.6

16.2

16.0

6.5

16.5

16.5

19.1

53.7

9

17

Wiktoria

Gajos

OKiR Grodków

7.7

12.3

13.2

14.3

15.4

6.0

13.4

14.4

13.7

44.1

8

18

Kamil

Pogonowski

GSML - SM19

13.9

13.6

13.5

13.7

2.7

12.6

4.5

11.3

5.4

41.2

7

19

Stanisław

Szopa

MOKSiR Chrzanów

0.7

4.3

5.8

0.9

1.6

3.0

3.6

3.6

5.5

15.6

6

20

Emilia

Danhofer

MOKSiR Chrzanów

4.1

3.0

2.2

0.8

2.5

3.2

5.2

4.4

4.0

13.7

5

 

juniorzy młodsi

Lok

Imię

Nazwisko

Lic.

Aeroklub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wynik

PP

1

Piotr

Wielosz-Hałasa

7193

Aer. Z. Zamojskiej

31.6

30.7

19.9

26.1

30.7

30.9

8.3

22.2

15.4

93.2

50

2

Patryk

Smuga

7149

Aer. Podkarpacki

30.5

32.0

29.3

8.9

5.4

7.3

29.3

8.6

29.6

92.1

40

3

Michał

Ferlak

7284

MOKSiR Chrzanów

26.4

27.1

28.7

27.7

25.4

29.0

27.2

29.7

30.6

89.3

30

4

Kamil

Śnieżek

7410

Aer. Podkarpacki

27.8

25.3

25.7

25.9

25.1

7.1

24.9

26.6

24.4

80.3

25

5

Kacper

Zdankiewicz

7430

OSIR Suwałki

23.9

7.3

25.4

15.8

22.7

24.7

24.2

21.2

20.9

74.3

20

6

Grzegorz

Wszołek

7331

Aer. Krakowski

22.0

22.7

21.6

14.3

17.7

8.8

7.8

23.0

5.8

67.7

19

7

Patryk

Olszewski

7329

Aer. Krakowski

11.7

15.7

20.4

5.4

16.2

17.3

21.0

17.3

18.0

59.4

18

 

juniorzy

Lok

Imię

Nazwisko

Lic.

Aeroklub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wynik

PP

1

Filip

Badylak

7036

Aer. Krakowski

30.2

7.4

25.4

28.5

30.5

5.5

8.4

30.0

29.7

90.7

50

2

Dawid

Lipski

6959

GSML - SM19

5.9

17.1

16.1

26.3

24.9

30.2

30.5

15.5

21.7

87.0

40

3

Aleksandra

Sawicka

6727

OKiR Grodków

26.2

23.3

23.6

27.4

16.7

27.7

26.3

28.8

26.6

83.9

30

4

Daniel

Bogomaz

7272

MOKSiR Chrzanów

25.7

4.3

25.9

18.1

26.8

27.5

5.0

23.4

22.5

80.2

25

5

Bartłomiej

Bilewicz

6666

OSIR Suwałki

21.7

4.7

28.0

19.8

5.0

20.8

21.1

22.8

6.2

72.5

20

6

Adrian

Pogonowski

7216

GSML - SM19

20.0

25.2

22.6

16.9

4.6

4.6

21.7

21.8

14.4

69.6

19

7

Sandra

Sajdutka

brak

OKiR Grodków

6.8

12.7

11.4

12.5

7.5

3.2

4.1

5.4

12.3

37.5

18

 

seniorzy

Lok

Imię

Nazwisko

Lic.

Aeroklub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Wynik

PP

1

Jerzy

Bodaszewski

5920

Aer. Podkarpacki

31.2

10.1

34.0

27.4

6.7

31.8

30.2

34.2

29.1

100.0

50

2

Jerzy

Włodarczyk

2998

MOKSiR Chrzanów

9.1

30.9

26.7

32.5

27.1

30.2

30.0

29.2

22.0

93.6

40

3

Jacek

Żurowski

6857

GSML - SM19

26.3

32.3

27.7

31.0

28.2

3.7

12.1

22.7

26.3

91.5

30

4

Grzegorz

Data

4273

Aer. Krakowski

29.7

5.8

31.8

26.9

29.4

23.6

26.0

6.2

7.1

90.9

25

5

Cyprian

Błaszczyk

6347

GSML - SM19

28.8

25.2

27.7

12.7

27.8

24.1

29.4

30.5

30.2

90.1

20

6

Wojciech

Błachut

6877

GSML - SM19

19.6

27.6

29.9

24.7

29.2

9.1

9.5

27.4

29.7

88.8

19

7

Leszek

Kryszczuk

7322

Aer. Z. Zamojskiej

27.1

25.9

30.3

28.9

28.6

27.7

26.6

3.5

28.0

87.8

18

8

Robert

Kopacz

6872

Aer. Podkarpacki

25.8

27.1

28.9

10.9

5.6

3.3

24.1

11.8

7.5

81.8

17

9

Adam

Tanasiewicz

6247

MOKSiR Chrzanów

25.4

4.1

17.7

26.7

25.2

24.2

27.1

15.2

4.2

79.2

16

10

Patryk

Śnieżek

czeka

Aer. Podkarpacki

25.8

26.9

13.0

6.6

25.7

8.1

21.2

20.1

25.4

78.4

15

11

Justyna

Gądek

7431

Aer. Podkarpacki

24.3

26.3

24.4

25.1

10.5

25.6

19.6

26.5

24.0

78.4

14

12

Patryk

Straś

6352

MOKSiR Chrzanów

22.3

6.4

7.1

26.6

26.3

17.5

4.7

5.6

25.2

78.1

13

13

Stanisław

Kopacz

2261

GSML - SM19

25.8

22.8

26.1

23.1

25.3

25.4

14.4

14.3

22.9

77.3

12

14

Jacek

Pogonowski

7314

GSML - SM19

25.6

25.2

26.1

3.8

24.4

4.1

25.6

5.0

2.3

77.3

11

15

Paweł

Wszołek

czeka

Aer. Krakowski

23.6

7.5

20.7

20.1

3.7

22.2

21.7

24.1

12.9

69.9

10

Sędzia główny: Maciej Starostka                                                Organizator zawodów: Jerzy Włodarczyk

 

Wyniki zestawił: Adam Kopacz - modelarze.krosno@interia.pl

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184