Otwarte Zawody Ogólnopolskie Modeli Szybowców Halowych F1N

Grodków - 8 lutego 2015

młodzicy

Lok

Imię i nazwisko

Kod AP

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

Łukasz Flisiuk

ZA

„Orlik”  Hrubieszów

25,4

25,7

33,2

34,7

31,0

20,6

32,5

32,4

27,9

100,4

50

2

Patryk Bajer

ZA

„Orlik” Hrubieszów

19,6

29,8

34,2

28,6

30,6

29,6

30,2

30,3

11,1

95,1

40

3

Aleksandra Gajewska

SM

OKiR Grodków

6,7

5,1

17,8

26,7

34,3

30,2

30,6

13,9

27,0

95,1

30

4

Maciej Wyżyn

ZA

„Orlik” Hrubieszów

19,9

25,0

18,3

31,0

26,0

27,6

29,9

31,0

30,0

92,0

25

5

Jakub Cichowlas

LA

Leszno

27,1

26,8

28,9

5,6

26,5

31,6

26,9

28,9

22,9

89,4

20

6

Adam Strużycki

LA

Leszno

4,9

20,4

6,1

7,1

26,8

26,4

14,9

15,6

28,5

81,7

19

7

Adam Roś

LA

Leszno

22,3

20,2

25,3

27,6

25,2

22,1

23,4

23,9

24,2

78,1

18

8

Roksana Gądek

KS

A. Podkarpacki

21,6

7,2

24,3

25,6

25,0

25,9

20,0

22,6

19,8

76,5

17

9

Krzysztof Kijas

SM 19

GSML

25,3

6,2

19,5

23,2

4,6

23,0

23,5

23,0

9,2

72,0

16

10

Mikołaj Wilczęga

 

OKiR Grodków

22,6

22,3

19,9

7,1

26,3

19,0

19,9

17,0

19,6

71,2

15

11

Szymon Kuriata

 

Krapkowice

27,9

8,2

18,6

5,5

20,4

7,2

20,0

8,3

9,0

68,3

14

12

Marcel Pawliczek

 

Krapkowice

6,6

7,0

7,9

7,2

19,2

14,5

18,2

23,2

23,9

66,3

13

13

Krzysztof Raźny

SM 15

MOKSiR Chrzanów

6,6

6,0

20,1

22,8

17,3

22,3

6,2

5,2

21,0

66,1

12

14

Krzysztof Kraczkowski

ZA

„Orlik” Hrubieszów

0,0

7,4

18,3

5,7

13,2

17,7

9,7

28,6

17,0

64,6

11

15

Zofia Zdancewicz

SU

Suwałki

6,3

17,8

11,0

2,2

17,5

8,5

19,6

22,4

20,6

62,6

10

16

Grzegorz Filipiak

LA

Leszno

6,5

11,0

5,9

7,3

7,0

6,6

5,8

26,2

23,2

60,4

9

17

Karina Sawicka

 

OKiR Grodków

6,8

16,5

11,5

19,2

3,1

19,7

14,4

20,5

7,4

59,4

8

18

Szymon Adamowicz

 

OKiR Grodków

18,5

17,6

17,9

4,2

6,0

3,6

2,1

1,9

16,1

54,0

7

19

Michał Wszołek

KR

MDK Bochnia

12,2

16,2

15,4

18,5

17,9

17,3

6,4

10,4

8,4

53,7

6

20

Kamil Gawlik

KR

MDK Bochnia

5,5

5,1

10,7

7,4

17,0

5,2

17,9

18,4

14,6

53,3

5

21

Miłosz Wagner

 

OKiR Grodków

9,3

16,5

13,0

15,1

16,0

3,0

14,1

17,0

5,5

49,5

4

22

Jakub Kuflik

 

Krapkowice

2,4

15,3

16,7

9,5

9,5

4,1

10,1

15,6

16,4

48,7

3

23

Jakub Michnio

 

OKiR Grodków

12,7

5,1

17,7

3,7

5,2

13,9

13,1

17,0

12,3

48,6

2

24

Olaf Wójcik

 

Krapkowice

4,4

14,5

10,5

4,3

5,0

12,0

5,1

13,4

13,6

41,5

1

25

Wiktoria Gajos

 

OKiR Grodków

6,0

13,4

6,8

14,1

12,5

3,6

11,6

10,0

10,8

40,0

0

26

Wiktoria Hałasa

 

OKiR Grodków

4,8

12,6

10,2

11,7

9,3

12,9

9,2

4,0

11,2

37,2

0

27

Kamil Pogonowski

SM 19

GSML

0,0

2,9

3,0

7,9

9,0

12,6

3,0

8,9

7,9

30,5

0

28

Ola Grzybowska

 

OKiR Grodków

6,8

5,3

4,2

4,5

5,2

3,8

7,3

10,5

12,7

30,5

0

29

Zuzanna Podolska

 

OKiR Grodków

3,4

2,4

1,4

1,0

1,6

0,4

4,8

3,5

2,0

11,7

0

 

juniorzy młodsi

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Kod AP

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

Piotr Hałasa - Wielosz

7193

ZA

„Orlik” Hrubieszów

28,4

29,7

21,8

26,7

28,2

25,2

29,6

22,4

30,6

89,9

50

2

Kamil Śnieżek

7410

KS

A. Podkarpacki

23,4

26,5

26,0

24,9

27,5

28,6

24,4

27,0

25,0

83,1

40

3

Michał Ferlak

7284

SM 15

MOKSiR Chrzanów

22,0

5,0

27,0

23,7

26,0

9,3

28,2

5,1

5,6

81,2

30

4

Kacper Zdankiewicz

7430

SU

Suwałki

23,7

25,2

28,1

26,1

25,2

25,7

17,5

24,6

17,4

79,9

25

5

Paweł Żuławiński

7285

SM 15

MOKSiR Chrzanów

18,4

16,2

6,4

17,1

27,0

7,3

23,1

4,1

7,0

68,5

20

6

Grzegorz Wszołek

7331

KR

MDK Bochnia

4,2

14,7

4,7

21,7

23,3

19,1

18,8

14,3

13,1

64,1

19

 

juniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Kod AP

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

Dawid Lipski

6959

SM 19

GSML

29,9

34,2

8,5

37,9

7,1

7,5

27,6

32,8

34,7

106,8

50

2

Aleksandra Sawicka

6727

 

OKiR Grodków

28,0

4,0

9,0

34,6

32,1

30,8

29,9

8,4

34,7

101,4

40

3

Bartłomiej Bilewicz

6666

SU

Suwałki

21,5

18,2

27,6

28,4

30,3

25,2

28,5

27,5

33,1

91,9

30

4

Daniel Bogomaz

7272

SM 15

MOKSiR Chrzanów

10,0

6,0

7,4

29,7

5,8

5,7

4,2

26,5

28,2

84,4

25

5

Adrian Pogonowski

7216

SM 19

GSML

16,0

18,6

18,8

19,0

21,6

24,6

22,2

23,6

6,9

70,4

20

6

Wojciech Grodzki

7076

LA

Leszno

21,6

20,0

8,0

7,2

23,4

17,8

22,0

22,6

18,8

68,0

19

7

Filip Badylak

7036

KR

MDK Bochnia

14,0

11,6

5,2

5,8

6,3

5,4

6,4

25,4

6,1

51,0

18

 

seniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Kod AP

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

Robert Kopacz

6872

KS

A. Podkarpacki

18,2

22,7

9,4

34,5

30,8

37,3

31,5

29,3

4,3

103,3

50

2

Jacek Żurowski

6857

SM 19

GSML

27,6

28,0

34,3

33,2

22,5

19,7

32,9

16,6

24,2

100,4

40

3

Leszek Kryszczuk

7322

ZA

„Orlik” Hrubieszów

28,9

23,9

31,1

31,1

30,9

31,5

28,2

16,7

32,5

95,1

30

4

Jerzy Włodarczyk

2998

SM 15

MOKSiR Chrzanów

23,4

30,4

29,0

32,0

6,3

32,5

13,8

26,8

23,4

94,9

25

5

Patryk Śnieżek

czeka

KS

A. Podkarpacki

16,1

30,5

26,6

25,5

25,3

22,3

29,3

28,8

28,4

88,6

20

6

Tadeusz Sawicki

6667

 

OKiR Grodków

4,2

0,0

4,2

21,0

27,8

31,0

22,7

28,9

28,3

88,2

19

7

Wojciech Dziużyński

6066

LA

Leszno

25,5

24,5

8,9

4,8

24,8

7,2

26,6

31,0

23,5

83,1

18

8

Grzegorz Data

4273

KR

MDK Bochnia

11,0

25,6

29,3

26,7

9,7

22,1

15,5

13,1

24,8

81,6

17

9

Justyna Gądek

7431

KS

A. Podkarpacki

27,4

25,9

7,2

24,6

20,4

19,1

26,0

19,3

27,2

80,6

16

10

Jacek Pogonowski

7314

SM 19

GSML

25,0

25,2

24,7

3,1

6,5

5,5

11,2

3,6

7,1

74,9

15

11

Cyprian Błaszczyk

6347

SM 19

GSML

23,0

23,8

22,1

7,5

25,4

22,2

11,4

7,0

13,4

72,2

14

12

Stanisław Kopacz

2261

SM 19

GSML

23,7

21,6

26,0

18,0

22,3

18,0

15,5

8,0

21,5

72,0

13

13

Stanisław Paździorek

4314

SM 19

GSML

20,6

20,9

19,7

17,7

20,3

23,5

16,6

22,0

23,4

68,9

12

14

Agata Kluba

6858

SM 19

GSML

17,8

21,8

24,3

7,5

19,6

20,3

20,3

15,2

18,8

66,4

11

15

Paweł Wszołek

czeka

KR

MDK Bochnia

17,5

17,4

21,4

13,5

16,7

19,0

16,8

14,7

20,1

60,5

10

Sędzia Główny: Jan Żywiec

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184