PUCHAR POLSKI 2015

F1N

młodzik

Lok

Imię i nazwisko

Kod AP

Klub

Grod.

29

Chrzan.

20

Pysk.

47

Ziel.

40

Kros.

23

Boch.

29

Wynik

1

Łukasz Flisiuk

ZA

„Orlik”  Hrubieszów

50

30

50

30

40

50

150

2

Patryk Bajer

ZA

„Orlik” Hrubieszów

40

50

40

20

50

40

140

3

Maciej Wyżyn

ZA

„Orlik” Hrubieszów

25

25

30

50

-

30

110

4

Bartłomiej Bodaszewski KS KM Zręcin - 40 - 17 - 20 77

5

Aleksandra Gajewska

SM 6

OKiR Grodków

30

-

25

15

-

18

73

6

Mikołaj Wilczęga

 SM 6

OKiR Grodków

15

18

15

16

30

17

65

7

Dominik Skwarek

ZA

„Orlik” Hrubieszów

- 20 14 25 20 - 65

8

Roksana Gądek

KS

A. Podkarpacki

17

15

-

14

18

13

50

9

Krzysztof Raźny

SM 15

MOKSiR Chrzanów

12

12

9

-

25

12

49

10

Krzysztof Kijas

SM 19

GSML

16

-

17

-

-

16

49

11

Bartłomiej Kopacz KS A. Podkarpacki - 17 - - 17 14 48

12

Kamil Gawlik

KR

MDK Bochnia

5

13

-

-

15

19

47

13

Marek Moździeż GL A. Gliwicki - - 19 - - 25 44

14

Krzysztof Kraczkowski

ZA

„Orlik” Hrubieszów

11

-

13

-

16

9

40

15

Kacper Kaczmarek ZA „Orlik” Hrubieszów - - - 6 19 15 40

16

Mateusz Jankowski WA "Ważka" Wieliszew - - - 40 - - 40

17

Adrian Zając WA OKiS Zielonka - - 20 18 - - 38

18

Karina Sawicka

 SM 6

OKiR Grodków

8

14

11

-

-

5

33

19

Wiktoria Hałasa

 SM 6

OKiR Grodków

0

11

-

-

10

11

32

20

Michał Wszołek

KR

MDK Bochnia

6

9

5

-

11

8

28

21

Julia Rypińska SM 10 OSiR Suwałki - 16 7 0 5 4 28

22

Kamil Szostek WA OKiS Zielonka - - 18 5 - - 23

23

Miłosz Wagner

 SM 6

OKiR Grodków

4

10

4

4

-

7

21

24

Zofia Zdancewicz

SM 10

OSiR Suwałki

10

-

-

1

9

2

21

25

Jakub Cichowlas

LA

Leszno

20

-

-

-

-

-

20

26

Filip Krupa

 SM 6

OKiR Grodków

- - 10 9 - - 19

27

Cezary Duliński WA "Ważka" Wieliszew - - - 19 - - 19

28

Adam Strużycki

LA

Leszno

19

-

-

-

-

-

19

29

Mateusz Akslar KS KM Zręcin - 19 - - - - 19
30

Adam Roś

LA

Leszno

18

-

-

-

-

-

18

31 Tomasz Budzik WA OKiS Zielonka - - 6 10 - - 16
32 Antoni Muliński WA OKiS Zielonka - - 16 - - - 16
33 Dawid Smuga KS KM Zręcin - - - - 14 - 14
34

Szymon Kuriata

 SM 6

Krapkowice

14

-

-

-

-

-

14

35

Marcel Pawliczek

 SM 6

Krapkowice

13

-

-

-

-

-

13

36 Jan Siwiak WA "Ważka" Wieliszew - - - 13 - - 13
37 Aleksander Grygolec KS Krościenko - - - - 13 - 13
38 Dawid Karpowicz SM 19 GSML - - 12 - - - 12
39 Maciej Wiącek WA Modelarnia Krzysztof - - - 12 - - 12
40 Maciej Trygar KS Koliber Krosno - - - - 12 - 12
41 Michał Karczmarczyk WA OKiS Zielonka - - - 11 - - 11
42 Gabriel Oleksy KR MDK Bochnia - - - - - 10 10
43

Wiktoria Gajos

 SM 6

OKiR Grodków

0

8

0

0

-

1

9

44

Grzegorz Filipiak

LA

Leszno

9

-

-

-

-

-

9

45 Filip Rudziński SM 10 OSiR Suwałki - - 8 0 - - 8
46 Konrad Kołodziej

ZA

„Orlik” Hrubieszów

- - - 8 - - 8
47 Mateusz Trzemżalski KS SP 14 Krosno - - - - 8 - 8
48

Kamil Pogonowski

SM 19

GSML

0

7

0

-

-

-

7

49 Piotr Musiał WA "Ważka" Wieliszew - - - 7 - - 7
50

Szymon Adamowicz

 SM 6

OKiR Grodków

7

-

-

-

-

-

7

51 Kacper Wojnar KS KM Zręcin - - - - 7 - 7
52 Maciej Waśniowski KR MDK Bochnia - - - - - 6 6
53 Michał Krężel SM MSML - - - - 6 - 6
54 Stanisław Szopa

SM 15

MOKSiR Chrzanów

- 6 - - - - 6
55 Emilia Donhofer

SM 15

MOKSiR Chrzanów

- 5 - - - - 5
56 Miłosz Grygolec KS Krościenko - - - - 4 - 4
57 Mateusz Kopicera SM 19 Gawron Pyskowice - - 3 - - - 3
58 Marcin Kalicki WA OKiS Zielonka - - - 3 - - 3
59 Cezary Kobiela KR MDK Bochnia - - - - - 3 3
60

Jakub Kuflik

 SM 6

Krapkowice

3

-

-

-

-

-

3

61 Wiktoria Kurzawa KS Draganowa - - - - 3 - 3
62 Maja Bęben KS Krosno - - - - 2 - 2
63 Maciej Śliz SM 19 GSML - - 2 - - - 2
64 Natalia Zając WA OKiS Zielonka - - - 2 - - 2
65

Jakub Michnio

 SM 6

OKiR Grodków

2

-

-

-

-

-

2

66 Pola Grzybowska

 SM 6

OKiR Grodków

0 - 1 0 - - 1
67

Olaf Wójcik

 SM 6

Krapkowice

1

-

-

-

-

-

1

68 Mateusz Wójcik SM 19 Gawron Pyskowice - - 0 - - - 0
68 Oskar Blajsz SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Filip Sitarek SM 19 Gawron Pyskowice - - 0 - - - 0
68 Szymon Bankiewicz SM 19 GSML - - 0 - - - 0
68 Mateusz Żelazny SM 19 Gawron Pyskowice - - 0 - - - 0
68 Błażej Hyjek SM 19 MOS w Wojsce - - 0 - - - 0
68 Łukasz Napieraj SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Antoni John SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Klaudia Popek SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Bartłomiej Kiszka SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Kacper Kiszka SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Krystian Dudzik SM 19 MOS w Wojsce - - 0 - - - 0
68 Dominik Kulpa SM 19 Gawron Pyskowice - - 0 - - - 0
68 Klaudia Bytomski SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Łukasz Popek SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Michał Popek SM 19 Puchacz Toszek - - 0 - - - 0
68 Paweł Fajkur SM 19 MOS w Wojsce - - 0 - - - 0
68 Kacper Stasiak SM 19 MOS w Wojsce - - 0 - - - 0
68 Mateusz Zając SM 19 MOS w Wojsce - - 0 - - - 0
68 Mariusz Mizera SM 19 MOS w Wojsce - - 0 - - - 0
68 Robert Póda SM 19 MOS w Wojsce - - 0 - - - 0
89 Maciej Żwański WA Modelarnia Włochy - - - 0 - - 0
89 Weronika Wiącek WA Modelarnia Krzysztof - - - 0 - - 0
89 Antoni Muliński WA OKiS Zielonka - - - 0 - - 0
89 Radek Milik - - - - - 0 - - 0
89 Leon Wojtachnia WA Modelarnia Chotomów - - - 0 - - 0
89 Basia Ciesielska WA Modelarnia Chotomów - - - 0 - - 0
89 Bolesław Orzechowski WA Modelarnia Krzysztof - - - 0 - - 0
89 Grzegorz Truchan

SM 10

OSiR Suwałki

- - - 0 - - 0
89 Kacper Nowakowski WA Modelarnia Włochy - - - 0 - - 0
89 Łukasz Skrzypczak WA SDK Lira W-wa - - - 0 - - 0
89 Marcin Ciszewicz WA SDK Lira W-wa - - - 0 - - 0
89 Karol Borawski WA Aeromodelklub Artbem - - - 0 - - 0
101 Maciej Wróbel KR SP 40 - - - - - 0 0
101 Arkadiusz Bielecki KR MDK Bochnia - - - - - 0 0
101 Jakub Waśniowski KR MDK Bochnia - - - - - 0 0
101 Maciej Bielecki KR MDK Bochnia - - - - - 0 0
101 Agnieszka Paździor SM 19 GSML - - - - - 0 0
101

Zuzanna Podolska

 SM 6

OKiR Grodków

0

-

-

-

-

-

0

Sklasyfikowano 106 zawodników

młodzik - dziewczęta

Lok

Imię i nazwisko

Kod AP

Klub

Grod.

8

Chrzan.

6

Pysk.

7

Ziel.

9

Kros.

6

Boch.

8

Wynik

1

Aleksandra Gajewska

SM 6

OKiR Grodków

 50

-

 50

50

 -

 50

150

2

Roksana Gądek

KS

A. Podkarpacki

 40

40

 -

40

 50

 40

130

3

Julia Rypińska

SM 10

OSiR Suwałki

-

50

 30

18

 25

 20

105

4

Karina Sawicka

 SM 6

OKiR Grodków

 25

30

 40

 -

 -

 25

95

5

Wiktoria Hałasa

 SM 6

OKiR Grodków

19

25

 -

 -

 40

 30

95

6

Zofia Zdancewicz

SM 10

OSiR Suwałki

30

-

 -

25

 30

 19

85

7

Wiktoria Gajos

 SM 6

OKiR Grodków

20

20

 20

17

 -

 18

60

8

Pola Grzybowska

 SM 6

OKiR Grodków

18

-

 25

16

 -

 -

59

9

Natalia Zając WA ML OKiS w Zielonce - - - 30 - -

30

10

Weronika Wiącek WA Modelarnia Krzysztof - - - 20 - - 20

11

Wiktoria Kurzawa KS Draganowa - - - - 20 - 20

12

Basia Ciesielska WA Modelarnia Chotomów - - - 19 - - 19
13 Klaudia Popek SM 19 Puchacz Toszek

 -

-

 19

 -

-

 -

 19

14 Maja Bęben KS Krosno - - - - 19 - 19
14 Emilia Donhofer

SM 15

MOKSiR Chrzanów

 -

19 

 -

 -

 -

 -

 19

16 Klaudia Bytomski SM 19 Puchacz Toszek

 -

-

 18

 -

 -

 -

 18

17

Zuzanna Podolska

 SM 6

OKiR Grodków

 17

-

 -

 -

 -

 -

17

17 Agnieszka Paździor SM 19 GSML - - - - - 17

17

juniorzy młodsi

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Kod AP

Klub

Grod.

6

Chrzan.

7

Pysk.

4

Ziel.

6

Kros.

6

Boch.

8

Wynik

1

Piotr Hałasa - Wielosz

7193

ZA

„Orlik” Hrubieszów

50

 50

 50

 -

 40

40

150

2

Patryk Smuga 7149 KS KM Zręcin - 40 - 50 50 50 150

3

Kamil Śnieżek

7410

KS

A. Podkarpacki

40

 25

 -

20 

 30

 19

95

4

Michał Ferlak

7284

SM 15

MOKSiR Chrzanów

30

30

 -

 -

 -

 25

85

5

Patryk Olszewski 7329 KR MDK Bochnia - 18 - - 25 30 73

6

Grzegorz Wszołek

7331

KR

MDK Bochnia

19

 19

 30

 -

 20

 20

70

7

Kacper Zdankiewicz

7430

SM 10

Suwałki

25

 20

 -

19

 -

 -

64

8

Paweł Żuławiński

7285

SM 15

MOKSiR Chrzanów

20

 -

 -

 -

 19

 18

57

9 Krzysztof Zdancewicz 7382

SM 10

Suwałki

- - 25 - - 17 42
10 Franciszek Siwiak 7446 WA SML "Ważka" Wieliszew - - - 40 - - 40
11 Magdalena Bytomski 7209 SM 19 Puchacz Toszek - - 40 - - - 40
11 Eryk Grudzień 7443 WA SML "Ważka" Wieliszew - - - 30 - - 30
13 Sebastian Pacuła 7440 WA SML "Ważka" Wieliszew - - - 25 - - 25

juniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Kod AP

Klub

Grod.

7

Chrzan.

7

Pysk.

6

Ziel.

4

Kros.

5

Boch.

4

Wynik

1

Aleksandra Sawicka

6727

SM 6

OKiR Grodków

40

30

 50

50

 50

 50

150

2

Filip Badylak

7036

KR

MDK Bochnia

18

 50

 25

 -

 40

 40

130

3

Dawid Lipski

6959

SM 19

GSML

50

 40

 40

 -

 -

 -

130

4

Bartłomiej Bilewicz

6666

SM 10

OSiR Suwałki

30

 20

 -

40

 30

 -

100

5

Daniel Bogomaz

7272

SM 15

MOKSiR Chrzanów

25

 25

 30

 -

 25

 25

80

6

Adrian Pogonowski

7216

SM 19

GSML

20

 19

 20

 -

 -

 -

59

7

Tomasz Kwiatkowski 7424

ZA

„Orlik” Hrubieszów

- - - - 20 30 50
8 Kacper Ciesielski 7719 WA Modelarnia Chotomów - - -

30

- - 30
9 Mateusz Wiącek 7172 WA Modelarnia Krzysztof - - -

25

- - 25
10

Wojciech Grodzki

7076

LA

Leszno

19

 -

 -

 -

 -

 -

19

11 Michał Gołąb 7203

SM 19

GSML

- - 19 - - - 19
12 Sandra Sajdutka czeka SM 6 OKiR Grodków - 18 - - - - 18

seniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Kod AP

Klub

Grod.

15

Chrzan.

15

Pysk.

17

Ziel.

9

Kros.

17

Boch.

16

Wynik

1

Jerzy Bodaszewski 5920

KS

A. Podkarpacki

- 50 - 40 40 50 140

2

Leszek Kryszczuk

7322

ZA

„Orlik” Hrubieszów

30

 18

 40

 50

 20

20

120

3

Jacek Żurowski

6857

SM 19

GSML

40

 30

 50

 -

18

120

4

Robert Kopacz

6872

KS

A. Podkarpacki

50

 17

 20

 17

 30

25

105

5

Jerzy Włodarczyk

2998

SM 15

MOKSiR Chrzanów

25

 40

 25

 -

 19

14

90

6

Michał Słyś 6908 KS

A. Podkarpacki

- - - - 50 40 90
7

Grzegorz Data

4273

KR

MDK Bochnia

17

 25

 -

 -

 17

16

59

8

Tadeusz Sawicki

6667

 SM 6

OKiR Grodków

19

-

 19

 -

 14

 -

52

9

Patryk Śnieżek

7457

KS

A. Podkarpacki

20

 15

 -

 -

12

15

50

10

Konrad Żurowski 6856 SM 19 GSML - - 18 - - 30 48

11

Marek Roman 2370 WA OKiS Zielonka - - 17 30 - - 47

12

Cyprian Błaszczyk

6347

SM 19

GSML

14

 20

 12

 -

 -

 -

46

13

Stanisław Kopacz

2261

SM 19

GSML

13

 12

 9

 -

 16

 13

42

14

Jacek Pogonowski

7314

SM 19

GSML

15

 11

 16

 -

 -

 -

42

15

Justyna Gądek

7431

KS

A. Podkarpacki

16

 14

 -

 -

 11

 10

41

16

Paweł Wszołek

7463

KR

MDK Bochnia

10

 10

 13

 -

 9

 12

35

17

Stanisław Paździorek

4314

GL

A. Gliwicki

12

 -

 11

 -

 -

 9

32

18 Adam Tanasiewicz 6247

SM 15

MOKSiR Chrzanów

- 16 15 - - - 31
19 Wojciech Błachut 6877

SM 19

GSML

- 19 - - - 11 30
20 Tomasz Lipski 6960 SM 19 GSML - - 30 - - - 30
21 Stanisław Bolko 4196

SM 19

GSML

- - - - 10 17 27
22 Michał Śliwiński 7015 KS

A. Podkarpacki

- - - - 25 - 25
23 Zbigniew Grudzień 7442 WA SML "Ważka" Wieliszew - - - 25 - - 25
24 Bartłomiej Modrzejewski 5458 WL MDK Kutno - - - 20 - - 20
25 Michał Gorczyca 6891 KR MDK Bochnia - - - - - 19 19
26 Sławomir Truchan 3980 SM 10 OSiR Suwałki - - - 19 - - 19
27 Adrian Mołduch 7429

ZA

„Orlik” Hrubieszów

- - - - 18 - 18
28

Wojciech Dziużyński

6066

LA

Leszno

18

 -

 -

 -

 -

 -

18

29 Waldemar Mroczek 5452 WL MDK Kutno - - - 18 - - 18
30 Maciej Karczmarczyk 6310 WA OKiS Zielonka - - - 16 - - 16
31 Edward Burek 2588 SM MSML - - - - 15 - 15
32 Piotr Szymański 5492 SM 19 Skrzydlaty Racibórz - - 14 - - - 14
33 Maciej Krupa 6331 KS Koliber Krosno - - - - 13 - 13
34 Patryk Straś 6352

SM 15

MOKSiR Chrzanów

- 13 - - - - 13
35

Agata Kluba

6858

SM 19

GSML

11

 -

 -

 -

 -

 -

11

36 Ewald Stawinoga 230

SM 19

GSML

- - 10 - - - 10
37 Marek Łysakowski 2976 SM 19 Skrzydlaty Racibórz - - 8 - - - 8
37 Tadeusz Jurczyk 470 KS

A. Podkarpacki

- - - - 8 - 8

 

Wyniki zestawił: Adam Kopacz - modelarze.krosno@interia.pl

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184