Otwarte Zawody Ogólnopolskie Modeli Szybowców Halowych F1N

zaliczane do punktacji Pucharu Polski

ZIELONKA

16 marca 2014

młodzicy

Lok

Nazwisko

Imię

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

SIWIAK

Franciszek

SML Wieliszew

16,0

27,7

16,6

31,5

30,0

30,5

7,1

32,4

35,4

99,3

50

2

MAJKA

Filip

MDK Bochnia

10,8

30,7

29,0

7,7

26,0

31,9

35,1

21,7

31,1

98,1

40

3

BAJER

Patryk

Orlik Hrubieszów

31,2

24,7

32,3

23,3

32,1

32,9

8,6

31,8

4,1

97,3

30

4

ZAJĄC

Adrian

OKiS w Zielonce

7,0

7,5

27,9

28,5

15,2

6,6

33,2

34,4

16,9

96,1

25

5

BODASZEWSKI

Bartłomiej

A. Podkarpacki

29,5

29,2

30,1

32,8

28,3

32,5

27,1

30,4

29,7

95,7

20

6

BRAMBOR

Marcin

SM Przylesie

34,6

27,1

19,0

8,5

5,3

11,1

18,0

28,2

29,9

92,7

19

7

KRACZKOWSKI

Krzysztof

Orlik Hrubieszów

5,0

6,9

23,0

29,6

32,2

10,7

29,1

13,8

6,3

90,9

18

8

BERNAT

Piotr

OKiR Grodków

10,5

21,5

5,0

25,0

23,6

25,1

21,1

26,6

30,2

81,9

17

9

WOJNAR

Kacper

A. Podkarpacki

20,1

21,6

30,1

18,9

26,5

17,4

24,7

25,3

15,8

81,9

16

10

SKWAREK

Dominik

Orlik Hrubieszów

21,2

26,0

24,6

5,1

14,0

5,2

28,1

24,6

27,2

81,3

15

11

NASTAŁEK

Nina

OKiR Grodków

24,0

20,5

23,5

28,0

9,4

7,1

25,8

26,1

21,5

79,9

14

12

BERNAT

Bartosz

OKiR Grodków

21,0

22,5

20,8

16,0

27,6

6,7

24,3

26,0

18,5

77,9

13

13

MULIŃSKI

Antek

OKiS w Zielonce

4,5

28,0

4,8

17,1

11,5

15,3

7,6

25,8

24,0

77,8

12

14

CZAJKA

Leon

OKiS w Zielonce

25,0

5,8

27,9

11,5

16,9

23,9

21,5

24,7

17,3

77,6

11

15

BĄK

Bartłomiej

KMLiK Łasku

21,5

23,5

20,5

17,6

25,6

24,8

26,0

20,6

24,1

76,4

10

16

WILCZĘGA

Mikołaj

OKiR Grodków

14,6

20,8

8,0

24,5

24,6

25,2

22,5

21,8

14,9

74,3

9

17

ZAJĄC

Natalia

OKiS w Zielonce

2,4

14,5

17,4

24,7

22,4

5,2

25,3

23,7

24,0

74,0

8

18

KOSTERSKI

Mateusz

OPP przy SP70

25,8

10,4

24,0

22,4

24,1

20,0

22,5

15,9

20,5

73,9

7

19

BUDZIKOWSKI

Kamil

Pałac Młodzieży

21,7

23,7

16,3

21,3

22,3

15,5

6,7

6,1

24,4

70,4

6

20

DULIŃSKI

Cezary

SML Wieliszewie

20,2

23,6

5,2

22,2

22,6

21,2

22,8

22,2

19,3

69,0

5

21

GRUDZIEŃ

Eryk

SML Wieliszew

19,4

23,4

8,4

7,7

16,0

20,8

21,9

21,2

16,6

66,5

4

22

SŁOMCZYŃSKI

Mikołaj

Pałac Młodzieży

25,1

5,3

18,2

18,4

6,4

6,1

10,2

19,8

9,8

63,3

3

23

RUDIUK

Radosław

Modelarnia LPPL

12,7

21,0

3,7

21,5

11,2

8,5

20,4

19,6

16,4

62,9

2

24

BRODOWSKI

Filip

Niezrzeszony

21,7

6,1

17,6

20,5

4,1

5,2

19,1

10,1

9,8

61,3

1

25

SAWICKA

Karina

OKiR Grodków

17,6

18,2

20,7

18,2

17,5

5,2

18,4

20,7

16,9

59,8

0

26

JANKOWSKI

Mateusz

SML Wieliszew

10,8

10,3

20,4

25,3

5,0

13,5

8,8

4,7

4,8

59,2

0

27

GURDAŁA

Mateusz

Pałac Młodzieży

18,2

13,4

19,3

3,7

17,4

3,7

3,7

15,1

3,5

54,9

0

28

ORZECHOWSKI

Bolesław

OPP przy SP70

20,0

9,0

14,6

10,6

18,4

16,4

14,8

11,8

3,0

54,8

0

29

ZAWISTOWSKI

Mikołaj

SML Wieliszew

12,8

19,5

18,4

16,7

3,9

14,4

-

-

-

54,6

0

30

PRZESZŁO

Przemysław

DK Rembertów

20,7

18,9

5,7

14,2

14,5

6,9

-

-

-

54,1

0

31

POGOŻELSKA

Zosia

OPP przy SP70

16,0

13,6

13,0

7,3

13,3

21,3

-

-

-

50,9

0

32

KARCZMARCZYK

Michał

OKiS w Zielonce

16,8

2,5

8,0

15,5

2,2

18,5

-

-

-

50,8

0

33

GĘBSKI

Jan

ArtBem

12,4

17,5

8,4

16,0

16,9

5,3

-

-

-

50,4

0

34

ZIÓŁEK

Ala

Modelarnia LPPL

6,5

14,9

2,9

3,3

16,3

15,3

-

-

-

46,5

0

35

KOŁODZIEJ

Amelia

OPP przy SP70

18,0

13,0

5,0

3,9

13,7

5,5

-

-

-

44,7

0

36

HOŁOWACZ

Piotr

Pałac Młodzieży

10,1

7,8

11,7

19,6

13,4

8,1

-

-

-

44,7

0

37

LESZKO

Łukasz

ArtBem

12,4

12,0

6,1

15,6

14,5

13,6

-

-

-

43,7

0

38

OGONOWSKI

Karol

Modelarnia LPPL

14,6

15,6

11,4

3,7

5,0

5,2

-

-

-

41,6

0

39

SOKOLNICKI

Maurycy

Pałac Młodzieży

4,3

17,4

16,1

6,3

6,3

8,0

-

-

-

41,5

0

40

ZIÓŁEK

Kacper

Modelarnia LPPL

9,6

6,9

10,5

8,6

13,0

16,7

-

-

-

40,2

0

41

SZATNER

Janek

Chotomów

8,0

14,8

7,2

14,2

6,9

10,3

-

-

-

39,3

0

42

POGOŻELSKI

Wojciech

OPP przy SP70

9,3

13,6

12,4

5,8

5,8

11,2

-

-

-

37,2

0

43

NABOLSKI

Michał

Modelarnia LPPL

7,0

11,9

12,8

12,1

9,6

11,1

-

-

-

36,8

0

44

GRZONDKOWSKI

Paweł

Pałac Młodzieży

11,4

12,0

11,4

10,8

7,5

13,0

-

-

-

36,4

0

45

WOJTOWICZ

Jerzy

DK Włochy

3,2

5,2

9,8

6,7

13,8

9,8

-

-

-

33,4

0

46

MRÓZ

Leszek

DK Włochy

16,7

6,0

3,5

5,9

4,7

8,3

-

-

-

31,0

0

47

MIZERA

Sławomir

ArtBem

6,6

9,8

8,5

6,2

5,9

12,5

-

-

-

30,8

0

48

NOWAKOWSKI

Kacper

DK Włochy

4,5

7,4

7,3

3,6

11,0

11,3

-

-

-

29,7

0

49

LESZKO

Karolina

ArtBem

14,5

3,4

3,0

5,8

7,4

6,3

-

-

-

28,2

0

50

FEDORCZYK

Kacper

DK Rembertów

4,8

8,1

9,2

6,0

8,7

9,1

-

-

-

27,0

0

51

BUDZIK

Tomasz

OKiS w Zielonce

8,3

10,7

2,8

6,3

4,8

4,2

-

-

-

25,3

0

52

WICHER

Zbigniew

DK Włochy

6,8

4,8

12,7

3,8

3,5

5,5

-

-

-

25,0

0

53

GABRIEL

Gabriel

Pałac Młodzieży

6,3

7,4

8,4

5,6

6,0

8,2

-

-

-

24,0

0

54

WICHER

Szymon

DK Włochy

2,8

3,0

6,3

3,3

6,1

7,5

-

-

-

19,9

0

55

GRABOWSKI

Mateusz

Chotomów

6,0

0,0

2,0

7,1

6,6

4,6

-

-

-

19,7

0

juniorzy młodsi

L

Nazwisko

Imię

Lic

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

SZYMAŃSKI

Igor

6833

KMLiK Łask

35,6

31,2

33,2

19,6

6,6

10,5

33,2

26,5

27,8

102,0

50

2

SAWICKA

Aleksandra

6727

OKiR Grodków

8,7

32,2

33,8

24,7

9,1

9,0

29,3

4,6

31,9

97,9

40

3

WIELOSZ-HAŁASA

Piotr

7193

Hrubieszów

32,2

32,9

9,1

27,8

11,6

8,1

6,9

31,0

31,0

96,1

30

4

NIENAŁTOWSKI

Jakub

7224

OKiS Zielonka

30,6

16,4

29,2

19,9

26,0

20,0

32,0

30,8

30,9

93,7

25

5

CIESIELSKI

Kacper

7319

Chotomów

22,0

21,7

18,6

22,1

21,4

20,3

21,0

23,5

27,5

73,1

20

juniorzy

L

Nazwisko

Imię

Lic

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

ADAMOWICZ

Łukasz

6767

OKiR Grodków

15,5

7,0

37,7

29,8

7,6

32,7

32,0

34,0

36,9

108,6

50

2

WŁODARCZYK

Mikołaj

7038

OKiS Zielonka

32,6

34,1

38,7

29,9

21,5

25,8

9,7

30,0

27,2

105,4

40

3

RACZYŃSKI

Mikołaj

6732

ŁDK Łask

30,7

33,7

28,6

33,1

29,9

31,1

21,5

28,3

23,1

97,9

30

4

BILEWICZ

Bartłomiej

6666

OSiR Suwałki

31,5

33,9

30,8

9,8

31,0

22,2

11,1

31,8

28,3

97,2

25

5

POGWIZD

Konrad

7192

Hrubieszów

9,8

35,6

30,6

30,5

3,5

24,8

26,9

30,0

4,9

96,7

20

6

LITWIŃCZUK

Adrian

7327

OSiR Suwałki

20,4

28,3

32,4

26,3

24,3

25,3

24,8

22,6

22,0

87,0

19

seniorzy

L

Nazwisko

Imię

Lic

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Suma

PP

1

BODASZEWSKI

Jerzy

5920

Krosno

40,0

35,6

28,9

36,5

37,8

17,4

36,5

40,7

37,2

118,5

50

2

KOPACZ

Robert

6872

Krosno

33,0

34,0

38,5

38,4

26,1

33,3

37,2

4,5

5,0

114,1

40

3

KARCZMARCZYK

Maciej

6310

OKiS Zielonka

32,2

36,8

19,2

32,9

8,0

33,5

13,2

9,6

5,9

103,2

30

4

KRYSZCZUK

Leszek

7322

Hrubieszów

33,6

34,4

25,9

5,2

33,3

12,9

24,7

27,7

32,0

101,3

25

5

ROMAN

Marek

2370

OKiS Zielonka

5,5

23,2

27,5

24,5

22,2

34,4

32,0

19,9

27,0

93,9

20

6

SAWICKA

Sylwia

7026

OKiR Grodków

23,5

26,2

28,1

29,6

23,0

14,4

27,1

28,4

8,9

86,1

19

7

CIESIELSKI

Jacek

7318

Chotomów

21,5

12,4

3,8

15,9

21,9

26,0

22,6

15,3

6,5

70,5

18

8

PIKOSZ

Andrzej

2830

KMLiK Łask

16,2

14,4

19,0

5,7

18,7

20,0

15,5

24,7

21,6

66,3

17

 

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184