PUCHAR POLSKI 2014

F1N

młodzicy

Lok

Imię

Nazwisko

Klub

Chrz

19

Grod

28

Kros

29

Boch

40

Ziel

55

Suw

14

Suma

1

Patryk

Smuga

Krosno

50 50 50 50 - - 150

2

Filip

Majka

Bochnia

12 40 40 40 40 - 120
3

Patryk

Bajer

Hrubiesz

30 - - 30 30 50 110
4

Dominik

Skwarek

Hrubiesz

40 19 17 15 15 - 76
5 Bartłomiej Bodaszewski Krosno - 30 25 - 20 - 75
6

Krzysztof

Kraczkowski

Hrubiesz

19 - - - 18 30 67
7 Łukasz Flisiuk Hrubiesz - - - 25 - 40 65
8 Maciej Wyżyn Hrubiesz - 7 30 - - 25 62
9

Piotr

Gajewski

Suwałki

25 - 11 - - 20 56
10

Marcin

Brambor

Leszno

10 25 - - 19 - 54
11 Paweł Żuławiński Chrzanów - 15 20 18 - - 53
12 Piotr Bernat Grodków - 17 18 13 17 - 52
13 Franciszek Siwak Wieliszew - - - - 50 - 50
14 Adrian Zając Zielonka - - - 20 25 - 45
15

Nina

Nastałek

Grodków

18 5 9 8 14 - 41
16

Aleksandra

Gajewska

Grodków

13 11 - 14 - - 38
17

Marcel

Rossol

Krapkow

20 18 - - - - 38
18

Adrian

Pogonowski

GSML

15 1 - 19 - - 35
19

Grzegorz

Wszołek

Bochnia

16 8 5 10 - - 34
20

Mikołaj

Wilczęga

Grodków

17 4 4 2 9 - 30
21

Dawid

Smuga

Krosno

14 - 16 - - - 30
22 Roksana Gądek Krosno - - 12 17 - - 29
23 Mateusz Aszklar Krosno - 14 13 - - - 27
24

Kacper

Wojnar

Krosno

9 - - - 16 - 25
25

Bartłomiej

Kopacz

Krosno

11 - - 12 - - 23
26 Bartosz Bernat Grodków - 9 - 0 13 - 22
27 Grzegorz Filipiak Leszno - 20 - - - - 20
28

Maciej

Potempa

Chrzanów

8 6 - 5 - - 19
29 Sebastian Czarniecki Suwałki - - - - - 19 19
30 Kamil Gawlik Bochnia - - 19 7 - - 18
31 Julia Bartnik Suwałki - - - - - 18 18
32 Kacper Kaczmarek Hrubiesz - - - - - 17 17
33 Eryk Halaburda Mielec - - - 16 - - 16
34 Andrzej Duda Orlik - 16 8 - -   16
35 Mateusz Paś Suwałki - - - - - 16 16
36 Mateusz Krzywda Bochnia - - 15 - - - 15
37 Krzysztof Zdancewicz Suwałki - - - - - 15 15
38 Maciej Trygar Krosno - - 14 - - - 14
39 Dominik Cimochowski Białystok - - - - - 14 14
40 Adam Roś Leszno - 13 - - - - 13
41 Zofia Zdancewicz Suwałki - - - - - 13 13
42 Antoni Muliński Zielonka - - - 0 12 - 12
43 Bartłomiej Bąk Łask - 2 - - 10 - 12
44 Adam Stróżycki Leszno - 12 - - - - 12
45 Dominik Supranowicz Suwałki - - - - - 12 12
46 Leon Czajka Zielonka - - - - 11 - 11
47 Kamil Pęcak Krosno - - - 11 - - 11
48 Jakub Pęcak Krosno - - 7 4 - - 11
49 Grzegorz Truchan Suwałki - - - - - 11 11
50

Michał

Wszołek

Bochnia

7 0 3 0 - - 10
51 Jędrzej Stroński Grodków - 10 0 - - - 10
52 Aleksander Grygolec Krosno - - 10 - - - 10
53 Grzegorz Chodorowski Mielec - - - 9 - - 9
54 Natalia Zając Zielonka - - - - 8 - 8
55 Mateusz Kosterski SP 70 - - - - 7 - 7
56 Kamil Budzikowski WA - - - - 6 - 6
57 Bartosz Polak Mielec - - - 6 - - 6
58 Mateusz Trzemżalski Krosno - - 6 - - - 6
59

Weronika

Sawicka

Dąbrowa

6 - - - - - 6
60 Cezary Duliński Wielisz - - - - 5 - 5
61 Eryk Grudzień Wielisz - - - - 4 - 4
62 Mikołaj Słomczyński WA - - - - 3 - 3
63 Wojciech Koszelaski Mielec - - - 3 - - 3
64 Filip Kudzia Grodków - 3 - - - - 3
65 Radosław Rudiuk LPPL - - - - 2 - 2
66 Miłosz Grygolec Krosno - - 2 - - - 2
67 Filip Brodnowski - - - - - 1 - 1
68 Tomasz Budzik Zielonka - - - 1 0 - 1
69 Karina Sawicka Grodków - 0 1 - 0 - 1
70 Mateusz Jankowski Wielisz - - - - 0 - 0
71 Mateusz Gurdała WA - - - - 0 - 0
72 Bolesław Orzechowski SP 70 - - - - 0 - 0
73 Mikołaj Zawistowski Wieliszew - - - - 0 - 0
74 Przemysław Przeszło Rembert - - - - 0 - 0
75 Zosia Pogorzelska SP 70 - - - - 0 - 0
76 Michał Karczmarczyk Zielonka - - - - 0 - 0
77 Jan Gębski Art B - - - - 0 - 0
78 Ala Ziółek LPPL - - - - 0 - 0
79 Amelia Kołodziej SP 70 - - - - 0 - 0
80 Piotr Hołowacz WA - - - - 0 - 0
81 Łukasz Leszko Art B - - - - 0 - 0
82 Karol Ogonowski LPPL - - - - 0 - 0
83 Maurycy Sokolnicki WA - - - - 0 - 0
84 Kacper Ziółek LPPL - - - - 0 - 0
85 Janek Szatner Chotom - - - - 0 - 0
86 Wojciech Pogorzelski SP 70 - - - - 0 - 0
87 Michał Nabolski LPPL - - - - 0 - 0
88 Paweł Grządkowski WA - - - - 0 - 0
89 Jerzy Wojtowicz Włochy - - - - 0 - 0
90 Leszek Mróz Włochy - - - - 0 - 0
91 Sławomir Mizera Art B - - - - 0 - 0
92 Kacper Nowakowski Włochy - - - - 0 - 0
93 Karolina Leszko Art B - - - - 0 - 0
94 Kacper Fedorczyk Rember - - - - 0 - 0
95 Zbigniew Wicher Włochy - - - - 0 - 0
96 Gabriel Gabriel WA - - - - 0 - 0
97 Szymon Wicher Włochy - - - - 0 - 0
98 Mateusz Grabowski Chotom - - - - 0 - 0
99 Kamil Pogonowski GSML - 0 - 0 - - 0
100 Kacper Wojnar Krosno - - - 0 - - 0
101 Kamil Lewiński Bochnia - - - 0 - - 0
102 Gabriel Oleksy Bochnia - - - 0 - - 0
103 Mateusz Krzywda Bochnia - - - 0 - - 0
104 Marcin Krokosz Bochnia - - - 0 - - 0
105 Marek Możdzierz Gliwice - - - 0 - - 0
106 Jakub Klasa Bochnia - - - 0 - - 0
107 Konrad Dębnicki Łask - - - 0 - - 0
108 Arkadiusz Bielecki Bochnia - - - 0 - - 0
109 Jerzy Florkowski Bochnia - - - 0 - - 0
110 Dawid Kazek Bochnia - - - 0 - - 0
111 Piotr Kondrat Mielec - - - 0 - - 0
112 Gabriel Mędrek Krosno - - 0 - - - 0
113 Bartosz Kiczorowski Sanok - - 0 - - - 0
114 Michał Przybylski Sanok - - 0 - - - 0
115 Szymon Fedak Sanok - - 0 - - - 0
116 Klaudiusz Sawicki Dąbrowa - 0 - - - - 0

juniorzy młodsi

Lok.

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

Chrz

9

Grod

9

Kros

4

Boch

12

Ziel

5

Suw

4

Suma

1

Piotr

Wielosz-Hałasa

7193

Hrub

50

50 50 50 30 -

150

2

Aleksandra

Sawicka

6727

Grod

40

40 40 25 40 -

120

3

Igor Szymański 6833 Łask - 30 - 40 50 - 120

4

Daniel

Bogomaz

7272

Chrzan

16

20 - 15 - 50

86

5

Michał

Ferlak

7284

Chrz

30

18 30 20 - -

80

6

Patrick

Rossol

7178

Krap

25

19 - 16 - -

60

7

Dawid

Lipski

6959

GSML

20

16 - 19 - -

55

8

Łukasz

Dziarmaga

7334

Krap

19

25 - - - -

44

9 Kacper Łukaszewicz 7022 Białys - - - - - 40 40
10

Kacper

Ciesielski

7319

Chotom

17

- - - 20 -

37

11

Patryk

Olszewski

7329

Boch

 18

- - 14 - -

32

12 Kamil Kiełczewski 7187 Kutno - - - 30 - - 30
13 Krzysztof Wierzbowski 7200 Białys - - - - - 30 30
14 Bartłomiej Kopacz 7186 Kros - - 25 - - - 25
15 Jakub Nienałtowski 7224 Zielon - - - - 25 - 25
16 Paweł Żuławiński 7285 Chrzan - - - - - 25 25
17 Łukasz Dziarmaga 7334 Krapk - - - 18 - - 18
18 Patryk Rojewski 7188 Kutno - - - 17 - - 17
19 Michał Głąb 7203 GSML - 17 - - - - 17
20 Iwona Olewnik 6884 Kutno - - - 13 - - 13

juniorzy

Lok.

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

Chrz

5

Grod

4

Kros

5

Boch

7

Ziel

6

Suw

4

Suma

1

Konrad

Pogwizd

7192

Hrubiesz

50

50 50 50 20 -

150

2

Bartłomiej

Bilewicz

6666

Suwałki

40

- 40 30 25 50

130

3

Łukasz

Adamowicz

6767

Grodków

30

40 - 40 50 -

130

4

Adrian

Litwińczuk

7327

Suwałki

25

- 20 19 19 40

85

5

Filip

Badylak

7036

Bochnia

20

30 30 20 - -

80

6 Mikołaj Raczyński 6732 Łask

-

25 - 18 30 -

73

7 Mikołaj Włodarczyk 7038 Zielonka

-

- - 25 40 -

65

8 Kinga Rypińska 7159 Suwałki - - - - - 30

30

9 Michał Śliwiński 7015 Krosno

-

- 25 - - -

25

10 Julia Rypińska 7158 Suwałki - - - - - 25

25

seniorzy

Lok

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

Chrz

16

Grod

18

Kros

10

Boch

18

Ziel

8

Suw

5

Wynik

1

Jerzy

Bodaszewski

5920

Krosno

50

50 50 50 50 -

150

2

Leszek

Kryszczuk

7322

Hrubiesz

30

14 25 30 25 50

110

3

Robert

Kopacz

6872

Krosno

17

20 30 40 40 -

110

4

Jerzy

Włodarczyk

2998

Chrzanów

25

25 40 18 - 40

105

5

Jacek

Żurowski

6857

GSML

40

30 - 19 - -

89

6

Grzegorz

Data

4273

Bochnia

11

40 19 13 - -

72

7

Sylwia

Sawicka

7026

Grodków

14

18 17 16 19 -

54

8

Andrzej Pikosz 2830 Łask - 15 - 12 17 - 44

9

Stanisław

Paździorek

4314

Gliwice

18

12 - 10 - -

40

10 Tadeusz Sawicki

6667

Grodków - 19 - 20 - - 39

11

Marek Roman 2370 Zielonka - - - 17 20 - 37

12

Rafał Muchowski

7325

Krosno - - 20 15 - - 35
13

Hubert

Stroka

2044

Krapkow

16

9 - 8 - -

33

13

Jacek

Pogonowski

7314

GSML

12

10 - 11 - -

33

15

Maciej Karczmarczyk 6310 Zielonka - - - - 30 - 30

16

Bartłomiej Skibicki 6300 Suwałki - - - - - 30 30
17

Jacek

Ciesielski

7318

Chotom

10

- - - 18 -

28

18

Michał

Gorczyca

6891

Bochnia

20

- - 7 - -

27

19 Henryk Czekański 6808 Krosno - - 16 9 - - 25
20 Waldemar Mroczek 5452 Kutno - - - 25 - - 25
21 Natalia Bilewicz 6645 Suwałki - - - - - 25 25
22

Wojciech

Błachut

6877

GSML

15

8 - - - -

23

23 Anna Krzywicka 6845 Suwałki - - - - - 20 20
24

Adam

Tanasiewicz

6247

Chrzanów

19

- - - - -

19

24 Henryk Krupa 6634 Krosno - - 18 - - - 18
26 Mateusz Nędza

5443

Leszno - 17 - - - - 17
26

Stanisław

Kopacz

2261

GSML

9

7 - - - -

16

28 Wojciech Dziużyński 6066 Leszno - 16 - - - - 16
28 Mateusz Kopacz 6537 Krosno - - 15 - - - 15
30 Adrian Stępień 6548 Bochnia - - - 14 - - 14
31 Leszek Stawecki 2349 Leszno - 13 - - - - 13
32

Patryk

Straś

6352

Chrzanów

13

- - - - -

13

33 Mariusz Głąb 7315 GSML - 11 - - - - 11

 

Wyniki zestawił: Adam Kopacz - modelarze.krosno@interia.pl

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184