PUCHAR POLSKI 2013

F1N

młodzicy

Lok

Imię i nazwisko

Klub

Suw

6

Kros

26

Chrz

23

Grod

19

Ziel

29

Miel

35

Boch

27

Tarn

33

Suma

z 3

1 Filip Majka MDK Bochnia - 50 40 19 50 50 30 25 150
2 Patryk Smuga Krosno - SP Zręcin - 40 - - - - 50 40 130
3 Piotr Wielosz - Hałasa ORLIK Hrubieszów - 19 - - 30 20 40 50 120
4 Bartłomiej Bodaszewski Krosno - SP Zręcin - 20 50 - 25 40 19 14 115
5 Dawid Lipski Gliwickie SML - - 18 50 - 30 - 8 98
6 Michał Ferlak MOKSiR Chrzanów - 30 25 40 - - 18 20 95
7 Adrian Zając OKiS Zielonka - - - - 40 17 - 30 87
8

Piotr Gajewski

OSiR Suwałki

50 13 - - 19 13 8 - 82
9 Kacper Szefer OKiR Grodków - 11 30 25 - 15 - - 70
10 Daniel Bogomaz MOKSiR Chrzanów - - - - - 25 25 18 68
11 Piotr Mazurek ORLIK Hrubieszów - - - - - 19 20 19 58
12 Marcel Rossol DK Krapkowice - - 15 30 - - 13 - 58
13 Dawid Smuga Krosno - SP Zręcin - 25 - - - 16 14 13 55
14 Marcin Brambor SM Leszno - - - 16 20 - 17 17 54
15 Paweł Żuławiński MOKSiR Chrzanów - 15 17 18 - - 16 - 51
16 Bartek Kopacz Krośnieńskie SML - 16 20 - - 10 9 12 48
17

Sebastian Czarniecki

OSiR Suwałki

25 - 11 - 11 5 - - 47
18 Mateusz Krzywda MDK Bochnia - - 14 - - 18 12 3 44
19 Adrian Pogonowski Gliwickie SML - - - 13 - 14 11 15 42
20 Grzegorz Filipiak SM Leszno - - - 20 17 - 4 - 41
21

Jakub Mozalewski

A Białostocki

40 - - - - - - - 40
22 Kamil Gawlik MDK Bochnia - 9 19 - - 11 7 0 39
23 Łukasz Flisiuk ORLIK Hrubieszów - 17 - - 12 1 - 10 39
24 Patryk Bajer ORLIK Hrubieszów - 12 - - 13 2 - 11 36
25 Małgorzata Kamoń OKiR Grodków - 7 16 - - 8 6 7 31
26 Maciej Potempa MOKSiR Chrzanów - 6 12 12 - 3 3 4 30
27

Kacper Łukaszewicz

A Białostocki

30 - - - - - - - 30
28 Marcel Paciorek MDK Bochnia - 5 - - - 9 10 9 28
29 Michał Dębowski OKiR Grodków - - - 11 - 7 5 - 23
30 Rafał Hasiak MOKSiR Chrzanów - - 9 14 - - - - 23
31 Bartosz Dźwigaj MDK Bochnia - 10 - - - 12 - - 22
32 Michał Mołdoch ORLIK Hrubieszów - 4 - - 0 - - 16 20
33 Kamil Pęcak Krośnieńskie SML - 18 - - - - - 2 20
34

Jakub Barszczewski

OSiR Suwałki

20 - - - - - - - 20
35

Maciej Gallera

OSiR Suwałki

19 - - - - - - - 19
36 Tomasz Budzik OKiS Zielonka - - - - 18 - - - 18
37 Bartłomiej Meller A. Częstochowski - - - 17 - - - - 17
38 Bartosz Czarnecki OKiS Zielonka - - - - 16 - - - 16
39 Dominik Skwarek ORLIK Hrubieszów - - - - - - 15 0 15
40 Patryk Florowski OKiS Zielonka - - - - 15 - - - 15
41 Mikołaj Hupa A. Częstochowski - - - 15 - - - - 15
42 Kacper Ciesielski M. Chotomów - - - - 14 - - 0 14
43 Jakub Pęcak Krośnieńskie SML - 14 - - - - - 0 14
44 Michał Pietrzyk TCK Trzebinia - - 13 - - - - - 13
45 Grzegorz Wszołek MDK Bochnia - - - - - 4 2 6 12
46 Marek Moździerz Gliwickie SML - - - 10 - - 1 - 11
47 Radosław Rudiuk MLPPL - - - - 10 - - - 10
48 Adrian Sikora TCK Trzebinia - - 10 - - - - - 10
49 Adrian Krysik OKiS Zielonka - - - - 9 - - - 9
50 Konrad Bielamowicz OKiR Grodków - - - 9 - - - - 9
51 Mariola Rudiuk MLPPL - - - - 8 - - - 8
52 Zuzanna Maller A. Częstochowski - - - 8 - - - - 8
53 Łukasz Dańczyszyn ODK Sanok - 8 - - - - - - 8
54 Katarzyna Gędoś TCK Trzebinia - - 8 - - - - - 8
55 Wojciech Kupiec OKiS Zielonka - - - - 7 - - - 7
56 Klaudiusz Sawicki Zefir Dąbrowa Górnicza - - 7 - - - - - 7
57 Bartłomiej Łukawski OKiR Grodków - - - 7 - - - - 7
58 Jakub Kosiorowski Mieleckie SML - - - - - 6 - - 6
59 Maciej Zwański MDK "Włochy" - - - - 6 - - - 6
60 Amelia Wilczek OKiR Grodków - - - 6 - - - - 6
61 Igor Gaik DK Krapkowice - - 6 - - - - - 6
62 Filip Brodowski - - - - - 5 - - - 5
63 Jacek Perechowski ORLIK Hrubieszów - - - - - - - 5 5
64 Weronika Sawicka Zefir Dąbrowa Górnicza - - 5 - - - - - 5
65 Maciej Szymański PM Warszawa - - - - 4 - - - 4
66 Anna Karelus TCK Trzebinia - - 4 - - - - - 4
67 Jan Wielgosz Aeromodelklub BCK - - - - 3 - - - 3
68 Wojciech Dynowski SP 14 Krosno - 3 - - - 0 - - 3
69 Seweryn Wilczak MCK Żywiec - - 3 - - - - - 3
70 Michał Nabolski MLPPL - - - - 2 - - - 2
71 Mateusz Trzemżalski SP 14 Krosno - 2 - - - - - - 2
72 Emilia Boryczko TCK Trzebinia - - 2 - - - - - 2
73 Kacper Ziółek MLPPL - - - - 1 - - - 1
74 Filip Fietko ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 1 1
75 Aleksander Grygolec Krościenko k. Krosna - 1 - - - - - - 1
76 Michał Wszołek MDK Bochnia - - - - - 0 0 0 0
76 Karina Sawicka OKiR Grodków - - - - - 0 0 - 0
76 Krzysztof Kraczkowski ORLIK Hrubieszów - - - - - - 0 0 0
76 Karol Gazda Mieleckie SML - - - - - 0 - - 0
76 Paweł Mydlarz Mieleckie SML - - - - - 0 - - 0
76 Kamil Kujawski Mieleckie SML - - - - - 0 - - 0
76 Igor Maj Mieleckie SML - - - - - 0 - - 0
76 Anna Bodaszewska SP Zręcin - - - - - 0 - - 0
76 Milena Sajdak Mieleckie SML - - - - - 0 - - 0
76 Marcelina Surman Mieleckie SML - - - - - 0 - - 0
76 Martyna Siecińska Mieleckie SML - - - - - 0 - - 0
76 Mikołaj Słomczyński PM Warszawa - - - - 0 - - - 0
76 Zbigniew Wicher MDK "Włochy" - - - - 0 - - - 0
76 Krzysztof Jastrzębski MDK "Włochy" - - - - 0 - - - 0
76 Natalia Zając OKiS Zielonka - - - - 0 - - - 0
76 Bartosz Kiczorowski SP 14 Krosno - 0 - - - - - - 0
76 Kuba Podstawski SP 14 Krosno - 0 - - - - - - 0
76 Miłosz Grygolec Krościenko k. Krosna - 0 - - - - - - 0
76 Jacek Usyk SP 14 Krosno - 0 - - - - - - 0
76 Michał Soja ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
76 Wojciech Tarnawski ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
76 Kamil Pogonowski Gliwickie SML - - - - - - - 0 0

Sklasyfikowano 98 zawodników

juniorzy młodsi

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

Suw

4

Kros

5

Chrz

6

Grod

4

Ziel

4

Miel

7

Boch

6

Tarn

7

Suma

 z 3

1 Aleksandra Sawicka 6727 OKiR Grodków - 40 40 50 - 50 40 50 150
2

Bartłomiej Bilewicz

6666

OSiR Suwałki

50 50 25 - 30 25 50 - 150
3 Filip Badylak 7036 MDK Bochnia - 25 50 25 - 40 19 20 115
4 Konrad Pogwizd 7192 ORLIK Hrubieszów - 30 - - 25 30 30 40 100
5 Jakub Nienałtowski 7224 OKiS Zielonka - - - - 50 20 - 30 100
6 Natalia Greń 7221 OKiR Grodków - 20 30 40 - 18 25 19 95
7 Bartłomiej Zgódka 7223 OKiS Zielonka - - - - 40 19 - 25 84
8 Patrick Rossol 7178 DK Krapkowice - - 20 30 - - 20 - 70
9

Julia Rypińska

7158

OSiR Suwałki

40 - - - - - - - 40
10

Kinga Rypińska

7159

OSiR Suwałki

30 - - - - - - - 30
11

Piotr Sokół

7136

OSiR Suwałki

25 - - - - - - - 25
12 Bartosz Dźwigaj 7035 MDK Bochnia - - 19 - - - - - 19
13 Mateusz Doczekalski 7024 ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 18 18

juniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

Suw

2

Kros

4

Chrz

4

Grod

4

Ziel

1

Miel

4

Boch

5

Tarn

Suma

z 3

1 Łukasz Adamowicz 6767 OKiR Grodków - 50 - 50 - 40 50 40 150
2 Michał Gorczyca 6891 MDK Bochnia - 30 50 40 - 50 40 30 140
3 Michał Śliwiński 7015 Krosno - 40 40 - - 25 - 50 130
4 Karina Sawicka 7185 OKiR Grodków - 25 25 25 - - - 25 75
5

Anna Krzywicka

6845

OSiR Suwałki

- - 30 - - - 20 - 50
6 Konrad Żurowski 6856 Gliwickie SML - - - - - - 30 - 30
7 Mikołaj Włodarczyk 7038 OKiS Zielonka - - - - - 30 - - 30
7 Małgorzata Kamoń 7219 OKiR Grodków - - - 30 - - - - 30
9 Bartosz Dźwigaj 7035 MDK Bochnia - - - - - - 25 - 25

seniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

Suw

8

Kros

11

Chrz

9

Grod

9

Ziel

2

Miel

9

Boch

13

Tarn

9

Suma

z 3

1

Jerzy Bodaszewski

5920

Krosno - SP Zręcin

50 50 50 50 - 50 50 50 150
2 Tadeusz Sawicki 6667 OKiR Grodków - 18 25 40 - 30 15 18 95
3

Jerzy Włodarczyk

2998

MOKSiR Chrzanów

19 19 18 20 - 40 20 30 90
4

Robert Kopacz

6872

Krośnieńskie SML

17 15 19 25 - 20 25 40 90
5 Grzegorz Data 4273 MDK Bochnia - 17 40 30 - 19 19 19 89

6

Mateusz Kopacz 6537 Krośnieńskie SML - 30 - - - - 40 - 70
7 Sylwia Sawicka 7026 OKiR Grodków - 16 30 19 - 17 16 17 66

8

Stanisław Paździorek 4314 Gliwickie SML - - 16 18 - 18 13 16 54
9 Jacek Żurowski 6857 Gliwickie GSML - - 20 - - - 30 - 50
10 Adam Kopacz 2393 Krośnieńskie SML - 20 - - - 16 12 - 48
11 Hubert Stroka 2044 SMO Feniks Krapkowice - - 17 17 - - 14 - 48
12 Henryk Krupa 6631 Aeroklub Podkarpacki - 25 - - - - - 20 45
13 Tomasz Lipski 6960 Gliwickie GSML - - - - - 25 18 - 43
14 Michał Słyś 6908 Krośnieńskie SML - 40 - - - - - - 40
15

Michał Moos

5712

MTS w Kwidzynie

40 - - - - - - - 40
16

Maciej Czajka

579

 MTS w Kwidzynie

30 - - - - - - - 30
17 Marek Roman 2370 OKiS Zielonka - - - - - - - 25 25
18

Łukasz Zabłocki

6447

OSiR Suwałki

25 - - - - - - - 25
19

Bartłomiej Skibicki

6300

OSiR Suwałki

20 - - - - - - - 20
20

Łukasz Andrulewicz

6446

OSiR Suwałki

18 - - - - - - - 18
21 Adrian Stępień 6548 MDK Bochnia - - - - - - 17 - 17
22 Rafał Tenus 7031 Gliwickie GSML - - - 16 - - - - 16
23 Tadeusz Jurczyk 470 Krośnieńskie SML - 14 - - - - - - 14

 

Wyniki zestawił: Adam Kopacz - modelarze.krosno@interia.pl

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184