PUCHAR POLSKI 2012

F1N

młodzik dziewczęta

Lok

Imię i nazwisko

Klub

Suw

Kros

Miel

Chrz

Ziel

Grod

Boch

Tarn

Suma

z 3

1

 Aleksandra Sawicka

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

-

50

50

 25

 50

 50

 50

 50

150

2

 Iwona Olewnik

Modelarnia przy MDK w Kutnie

50

40

30

 30

 20

 25

 40

 40

130

3

 Natalia Greń

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

-

-

40

 40

 40

 40

 30

 30

120

4

 Małgorzata Kamoń

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

-

-

25

 50

 30

 20

 -

 19

105

5  Nikola Hamrowicz SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków - - - - - 30 25 20 75
6

 Karina Sawicka

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

 

30

20

 20

 19

 19

 20

 16

70

7

 Paulina Puchalska

Modelarnia przy MDK w Kutnie

40

-

-

 -

 -

 -

-

 -

40

8

 Kinga Rypińska

OSiR Suwałki

30

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

30

9  Karolina Roman Modelarnia OKiS w Zielonce - - - - 25 - - - 25
9  Małgorzata Wojtaszek ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 25 25
11

 Julia Rypińska

OSiR Suwałki

25

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

25

12  Anna Karelus PMDK Trzebinia - - - 19 - - - - 19
13  Amelia Paciorek Modelarnia MDK Bochnia - - - - - - 19 - 19
14  Aleksandra Knap Modelarnia przy SP w Tuszymie k/Mielca - - - - - - - 18 18
14  Barbara Ciesielska Modelarnia Chotomów - - - - 18 - - - 18
16  Sandra Borcuch SMO "Feniks" -  w Brzegu - - - - - 18 - - 18
17  Katarzyna Gedoś PMDK Trzebinia - - - 18 - - - - 18
18  Paulina Doczekalska Modelarnia przy SP w Tuszymie k/Mielca - - - - - - - 17 17
18  Weronika Wiącek Ośrodek Pracy Pozaszkolnej w SP 70 Wa-wa - - - - 17 - - - 17
20  Julia Weznerowicz SMO "Feniks" -  w Brzegu - - - - - 17 - - 17
21  Weronika Sawicka Dąbrowa Górnicza - - - 17 - - - - 17
22  Mariola Rudiuk Modelarnia LPPL w Instytucie Lotnictwa Wa-wa - - - - 16 - - - 16
23  Marta Sztuka Aeroklub Częstochowski - - - - - 16 - - 16
24  Emilia Boryczko PMDK Trzebinia - - - 16 - - - - 16
25  Maria Zgódka Modelarnia OKiS w Zielonce - - - - 15 - - - 15
25  Maria Wojtaszek ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 15 15
27  Maja Borcuch SMO "Feniks" -  w Brzegu - - - - - 15 - - 15
28  Barbara Górka Modelarnia Chotomów - - - - 14 - - - 14
28  Maria Skowron Modelarnia przy SP w Tuszymie k/Mielca - - - - - - - 14 14

młodzik

Lok

Imię i nazwisko

Klub

Suw

Kros

Miel

Chrz

Ziel

Grod

Boch

Tarn

Suma

z 3

1

 Filip Majka

MDK Bochnia

-

50

50

 19

 50

 50

 18

 30

150

2

 Patryk Smuga

Modelarnia SP w Zręcinie - Krosno

-

25

40

 50

 40

 20

 40

 50

140

3

 Kamil Kiełczewski

Modelarnia przy MDK w Kutnie

50

30

20

 40

 30

 30

 19

 11

120

4

 Mateusz Strzałka

MDK Bochnia

-

40

30

 25

25

 -

 50

 -

120

5

 Michał Ferlak

MOKSiR Chrzanów

-

20

-

 17

 -

 25

 20

 40

85

6

 Bartek Kopacz

Modelarnia KSML Krosno

-

19

25

 30

-

 -

 -

 15

74

7

 Bartłomiej Bodaszewski

Modelarnia SP w Zręcinie - Krosno

40

3

9

 -

 12

 18

 16

 14

74

8

 Paweł Żuławiński

MOKSiR Chrzanów

-

12

19

 13

 -

 19

 30

 19

68

9

 Bartosz Baraniewicz

OSiR Suwałki

25

-

-

 -

 18

 15

 -

 -

58

10

 Daniel Bogomaz

MOKSiR Chrzanów

-

-

16

 20

 -

 16

 -

 8

52

11

 Maciej Jakubowski

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

-

16

15

 18

 13

 17

 12

 -

51

12

 Marcel Paciorek

MDK Bochnia

-

15

11

 15

 16

 13

 14

 9

46

13

 Augustyn Bobula

ŚDK Tarnobrzeg

-

14

17

 -

 -

 -

 -

 13

44

14  Patryk Rojewski

Modelarnia przy MDK w Kutnie

- - - - - - 25 17 42
15

 Mateusz Doczekalski

ŚDK Tarnobrzeg

-

13

18

 -

 -

 -

 -

 10

41

16  Antoni Braszczyński Aeroklub Częstochowski - - - - - 40 - - 40
17

 Bartosz Dźwigaj

MDK Bochnia

-

-

14

 14

 11

 9

 11

 7

39

18  Dawid Bednarek Modelarnia przy MDK w Kutnie - - - - - - 17 16 33
19  Kacper Szefer SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków - - - - 10 8 13 - 31
20

 Piotr Gajewski

OSiR Suwałki

30

-

1

 -

 -

 -

 -

 -

31

21

 Maciej Potempa

MOKSiR Chrzanów

-

9

-

 11

 -

 10

 9

 4

30

22  Marcel Rossol SMO "Feniks" - Krapkowicki DK - - - 16 - 11 - - 27
23

 Jakub Strzałka

MDK Bochnia

-

10

8

7

 0

 -

 7

 -

25

24

 Konrad Bielamowicz

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

-

-

10

 10

 -

 5

 -

 -

25

25

 Dawid Smuga

Modelarnia SP w Zręcinie - Krosno

-

18

7

 -

 -

 -

 -

 -

25

26

 Wojciech Trybulec

Modelarnia w Radomyślu Wielkim

-

-

13

 -

 -

 -

 -

 12

25

27  Piotr Wielosz

Klub Modelarski "Orlik" w Hrubieszowie

- - - - - - - 25 25
28

 Kacper Bułdyś

ŚDK Tarnobrzeg

-

8

12

 -

 -

 -

 -

 0

20

29  Patryk Kobus Aeromodelklub Bemowskie CK - - - - 20 - - - 20
30  Piotr Mazurek Klub Modelarski "Orlik" w Hrubieszowie - - - - - - - 20 20
31

 Jakub Mozalewski

Aeroklub Białostocki

20

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

20

32

 Michał Kotajny

ŚDK Tarnobrzeg

-

11

5

 -

 -

 -

 -

 3

19

33

 Jakub Barszczewski

OSiR Suwałki

19

-

-

 -

 -

 -

 -

19

34  Bartłomiej Zgódka Modelarnia Lotnicza OKiS w Zielonce - - - - 19 - - - 19
35  Krystian Rembiasz

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

- - - - - - - 18 18
36

 Jakub Jeromin

OSiR Suwałki

18

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

18

37  Mateusz Włodarczyk Modelarnia Lotnicza OKiS w Zielonce - - - - 17 - - 17
38

 Marcin Zaforemski

Modelarnia SP 14 w Krośnie

-

17

-

 -

 -

 -

 -

 -

17

39  Mateusz Wiącek Ośrodek Pracy Pozaszkolnej przy SP 70 - - - - 15 - - - 15
40  Kamil Gawlik MDK Bochnia - - - - - - 15 - 15
41  Michał Makoś Aeromodelklub Bemowskie CK - - - - 14 - - - 14
42  Patrick Rossol SMO "Feniks" - Krapkowicki DK - - - - - 14 - - 14
43  Michał Jałowy SMO "Feniks" - Krapkowicki DK - - - 12 - - - - 12
44  Marek Sztuka Aeroklub Częstochowski - - - - - 12 - - 12
45  Marcin Gądor MDK Bochnia - - - - - - 10 - 10
46  Kacper Dębiec PMDK Trzebinia - - - 9 - - - - 9
47  Błażej Włodarczyk Modelarnia Lotnicza OKiS w Zielonce - - - - 9 - - - 9
48  Adrian Sikora PMDK Trzebinia - - - 8 - - - - 8
49  Maciej Wiącek Ośrodek Pracy Pozaszkolnej przy SP 70 - - - - 8 - - - 8
50  Seweryn Buchała MDK Bochnia - - - - - - 8 - 8
51

 Paweł Stępień

Modelarnia SP 14 w Krośnie

-

7

-

 -

 -

 -

 -

 -

7

52  Wojciech Malinowski Modelarnia Chotomów - - - - 7 - - - 7
53  Arkadiusz Sobek SMO "Feniks" - Krapkowicki DK - - - - - 7 - - 7
54

 Michał Fiałkiewicz

Modelarnia SP 14 w Krośnie

-

6

-

 -

 -

 -

 -

 -

6

55

 Wojciech Tarnawski

ŚDK Tarnobrzeg

-

-

6

 -

 -

 -

 -

 0

6

56  Przemysław Lika SMO "Feniks" - Krapkowicki DK - - - 6 - - - - 6
57  Szymon Wąsik Modelarnia Lotnicza OKiS w Zielonce - - - - 6 - - - 6
58  Dawid Lipski Gliwickie SML - - - - - - - - 6
59  Artur Węgrzyn MDK Bochnia - - - - - - - - 6
60  Jakub Dobrowolski Klub Modelarski "Orlik" w Hrubieszowie - - - - - - - 6 6
61

 Grzegorz Uriasz

Modelarnia SP 14 w Krośnie

-

5

-

 -

 -

 -

 -

 -

5

62  Michał Pietrzyk PMDK Trzebinia - - - 5 - - - - 5
63  Filip Brodowski Aeroklub Warszawski - - - - 5 - - - 5
64  Arkadiusz Bielecki MDK Bochnia - - - - - - 5 - 5
65  Kacper Pietrusiewicz Klub Modelarski "Orlik" w Hrubieszowie - - - - - - - 5 5
66

 Kamil Pęcak

Modelarnia KSML Krosno

-

4

-

 -

 -

 -

 -

 -

4

67

 Konrad Janiszewski

ŚDK Tarnobrzeg

-

-

4

 -

 -

 -

 -

 0

4

68  Klaudiusz Sawicki Dąbrowa Górnicza - - - 4 - - - - 4
69  Kacper Cisielski Modelarnia Chotomów - - - - 4 - - - 4
70

 Dominik Machnik

Aeroklub Mielecki

-

-

3

 -

 -

 -

 -

 -

3

71  Michał Nabolski Modelarnia LPPL w Instytucie Lotnictwa - - - - 3 - - - 3
72

 Antoni Banaś

Modelarnia SP 14 w Krośnie

-

2

-

 -

 -

 -

 -

 -

2

73

 Jakub Kosiorowski

Modelarnia w Radomyślu Wielkim

-

-

2

 -

 -

 -

 -

0

2

74  Adrian Skowroński Aeromodelklub Bemowskie CK - - - - 2 - - - 2
75  Damian Bawoł Modelarnia w Radomyślu Wielkim - - - - - - - 2 2
76  Michał Chmiel Modelarnia w Radomyślu Wielkim - - - - - - - 1 1
77

 Jakub Pęcak

Modelarnia KSML Krosno

-

1

-

 -

 -

 -

 -

 -

1

79  Adam Bartosiak Modelarnia Chotomów - - - - 1 - - - 1
79

 Kamil Kujawski

Aeroklub Mielecki

-

-

0

 -

 -

 -

 -

 -

0

79  Radosław Radiuk Modelarnia LPPL w Instytucie Lotnictwa - - - - 0 - - - 0
79  Piotr Kaczmarek Modelarnia Chotomów - - - - 0 - - - 0
79  Mateusz Kasiński Aeromodelklub Bemowskie CK - - - - 0 - - - 0
79  Aleks Gut Aeromodelklub Bemowskie CK - - - - 0 - - - 0
79  Patryk Serafin Modelarnia LPPL w Instytucie Lotnictwa - - - - 0 - - - 0
79  Filip Chylaszek Modelarnia LPPL w Instytucie Lotnictwa - - - - 0 - - - 0
79  Wiktor Rynkiewicz Modelarnia Chotomów - - - - 0 - - - 0
79  Aleksander Stroiński Aeromodelklub Bemowskie CK - - - - 0 - - - 0
79  Szymon Czyżewski Modelarnia Chotomów - - - - 0 - - - 0
79  Sebastian Wiesner niezrzeszony - - - - 0 - - - 0
79  Kamil Komorowski WA - - - - 0 - - - 0
79  Kamil Adamski WA - - - - 0 - - - 0
79  Julian Jabłczyński WA - - - - 0 - - - 0
79  Beniamin Bobula ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
79  Dominik Machnik Modelarnia w Radomyślu Wielkim - - - - - - - 0 0
79  Kacper Solarski ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
79  Kacper Kądziołka Modelarnia Św. Barbara - Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
79  Filip Fietko ŚDK Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
79  Arek Wąsik Modelarnia Św. Barbara - Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
79  Jan Wąsik Modelarnia Św. Barbara - Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
79  Cezary Szklarz Modelarnia Św. Barbara - Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0
79  Michał Jędrala Modelarnia Św. Barbara - Tarnobrzeg - - - - - - - 0 0

juniorki

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

Suw

Kros

Miel

Chrz

Ziel

Grod

Boch

Tarn

Suma

 z 3

1

 Natalia Bilewicz

6645

OSiR Suwałki

50

50

-

 -

 50

-

 50

 -

150

2

 Anna Krzywicka

6845

OSiR Suwałki

30

40

50

 -

 -

 50

 40

 50

150

3

 Ewa Grygieć

6968

OSiR Suwałki

40

-

-

 50

 -

 40

 -

 -

130

4  Iwona Struzik 6787 MDK Bochnia - - - - - - 30 - 30
5  Magdalena Data 6785 MDK Bochnia - - - - - - 25 - 25

juniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

Suw

Kros

Miel

Chrz

Ziel

Grod

Boch

Tarn

Suma

z 3

1

Łukasz Adamowicz

6767

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

-

-

50

 50

 50

 50

 40

 40

150

2

Michał Śliwiński

7015

Aeroklub Podkarpacki w Krośnie

-

-

40

 30

 -

 40

 -

 50

130

3

Bartłomiej Skibicki

6300

OSiR Suwałki

50

50

18

 20

 25

 -

 25

 -

125

4

Adrian Szymański

6609

Modelarnia przy MDK w Kutnie

30

-

-

 40

 30

30

 50

 30

120

5

Eryk Trela

6977

ŚDK Tarnobrzeg

-

40

30

 -

 -

 -

 -

 25

95

6

Bartłomiej Bilewicz

6666

OSiR Suwałki

40

30

20

 18

 20

 -

 -

 20

90

7

Michał Gorczyca

6891

MDK Bochnia

-

-

19

 25

 19

 20

 30

 -

75

8

Filip Badylak

7036

MDK Bochnia

-

-

16

 19

 17

 25

 20

 16

64

9

Piotr Jońca

7025

ŚDK Tarnobrzeg

-

20

25

 -

 -

 -

 -

 18

63

10

Michał Wojtaszek

6975

ŚDK Tarnobrzeg

-

19

17

 -

 -

 -

 -

 17

53

11

Patryk Stępień

6978

ŚDK Tarnobrzeg

-

25

-

 -

 -

 -

 -

 19

44

12 Mikołaj Włodarczyk 7038 Modelarnia Lotnicza OKiS w Zielonce - - - - 40 - - - 40
13 Jan Przybysz 6938 Ośrodek Pracy Pozaszkolnej przy SP 70 - - - - 18 - - - 18
14 Kamil Milaniuk 7039 Ośrodek Pracy Pozaszkolnej przy SP 70 - - - - 16 - - - 16
15 Krzysztof Kałużny 6650 Ośrodek Pracy Pozaszkolnej przy SP 70 - - - - 15 - - - 15

seniorzy

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

Suw

Kros

Miel

Chrz

Ziel

Grod

Boch

Tarn

Suma

z 3

1

 Waldemar Mroczek

5452

Modelarnia przy MDK w Kutnie

50

50

50

 50

 50

 30

 20

 40

150

2

 Jerzy Bodaszewski

5920

Modelarnia SP w Zręcinie - Krosno

40

40

40

 40

 40

 50

 50

 50

150

3

 Bartłomiej Modrzejewski

5458

Modelarnia przy MDK w Kutnie

18

19

19

 25

 30

 40

 30

 -

100

4

 Kamil Wójcik

6404

Modelarnia przy MDK w Kutnie

25

-

-

 -

 -

 -

 40

 25

90

5

 Michał Olewnik

6403

Modelarnia przy MDK w Kutnie

30

20

30

 -

 -

 -

 -

 -

80

6

 Michał Słyś

6908

Aeroklub Podkarpacki w Krośnie

-

30

17

 -

 -

 -

 -

 30

77

7

 Jerzy Włodarczyk

2998

MOKSiR Chrzanów

17

25

25

 19

 -

 20

 19

 20

70

8

 Robert Kopacz

6872

Krośnieńskie SML

15

15

11

 16

 17

 25

 17

 19

61

9

 Tadeusz Sawicki

6667

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

-

13

20

 18

 20

 18

 18

 17

58

10

 Sylwia Sawicka

7026

SMO "Feniks" - ML przy OKiR Grodków

-

12

16

 20

 18

 19

 16

 15

57

11

 Henryk Krupa

6634

Aeroklub Podkarpacki w Krośnie

-

18

18

 -

 -

 -

 -

 18

54

12

 Grzegorz Data

4273

MDK Bochnia

-

-

12

 14

 16

 15

 14

 13

45

13

 Oskar Bolko

5475

Gliwickie SML

-

-

10

 -

 -

 -

 13

 16

39

14

 Adrian Stępień

6548

MDK Bochnia

-

-

13

 -

 -

 -

 25

 -

38

15

 Stanisław Bolko

4196

Gliwickie SML

-

-

9

 -

 -

 -

 15

 12

36

16

 Maciej Krupa

6331

Aeroklub Podkarpacki w Krośnie

-

17

-

 17

 -

 -

 -

 -

34

17

 Wojciech Błachut 6877 Gliwickie SML - - - 15 - 16 - - 31

18

 Janusz Żak

1829

ŚDK Tarnobrzeg

-

16

14

 -

 -

 -

 -

 -

30

19

 Adrian Matras 6618 MOKSiR Chrzanów - - - 30 - - - - 30

20

 Mateusz Kopacz

6537

Krośnieńskie SML

-

14

15

 -

 -

 -

 -

 -

29

21

 Hubert Stroka 2044 SMO "Feniks" - Krapkowicki DK - - - 11 - 17 - - 28
22  Stanisław Paździorek 4314 Aeroklub Gliwicki - - - 12 - 14 - - 26
23  Michał Wiewiórko 6483 Modelarnia Lotnicza OKiS w Zielonce - - - - 25 - - - 25
24

 Edward Burek

2588

Aeroklub Mielecki

-

-

8

 -

 -

 -

 -

14

22

25

 Łukasz Zabłocki

6447

OSiR Suwałki

20

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

20

26

 Michał Moos

5712

MTS w Kwidzynie

19

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

19

27  Paweł Kochański 6635 Modelarnia Lotnicza OKiS w Zielonce - - - - 19 - - - 19
28

 Maciej Czajka

579

 MTS w Kwidzynie

16

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

16

29

 Łukasz Andrulewicz

6446

OSiR Suwałki

14

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

14

30  Jacek Żurowski 6857 Gliwickie SML - - - 13 - - - - 13
30  Tomasz Lipski 6959 Gliwickie SML - - - - - 13 - - 13
32  Rafał Tenus 7031 Gliwickie SML - - - - - 12 - - 12
33  Patryk Salamon 5267 MDK Bochnia - - - - - - 12 - 12
34  Cyprian Błaszczyk 6347 Gliwickie SML - - - - - 11 - - 11

 

Zestawienie: A. Kopacz

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184